Prečo je ten život taký zlý?

Príspevok v téme: Prečo je ten život taký zlý?
Laura F.

moji rodicia su rozvedeny ... moja mama podvadzala ocka s Denisom ...Denis ju bil .. velmi casto sa stalo ze sme museli odist aj v noci spat k babke pretoze sa to snim nedalo vydrzat.... mama casto plakavala .. nemali sme peniaze... mama Denisa podvádzala s Jarom ... neskor ked isiel Denis do väzenia prestahovali sme sa k Jarovi... stale casto place a este niekedy chodime spavat k babke.... aj Jara momentalne podvadza s Majom ... akurat ze on je zenaty takze k nemu nastastie byvat asi nepojdeme ...... nemam moc kamaratok a ani som este nemala priatela .... proste si neviem vybudovat vztah ani s rovesnikmi ani s opacnym pohlavym..... a vela inych veci .... a navyše neviem pochopiť preco ma niektorý ludia odsudzuju za niektore veci ...myslim vykonane veci ked nieco spravim co ostatny robia a chcem sa o tom poradit tak mi akurat tak dobre vynadaju .... preto sa chcem spýtať je tu niekto kto ma podobne problemy... ako sa mam stavat k veciam a co treba robit aby uz konecne
bolo lepsie??

Laura F.

Moja mama je žena ktorá zatial nemala Štastný vzťah ..... bohužial podvádza preto lebo sa bojí že keby odideme tak nam bude robiť zle ako Denis a preto robí vztahy tajne a Čaka na najlepsiu chvilu kedy odideme..... ked zisti ze aj tento je k nam zly.... od ocka odisla ... uz si nepametam ako.... ale od DEnisa ked isiel do väzenia... a od Jara odide ked uzna ze je to vhodne .... boji sa totiz ze strati pracu a neuzivi ma ....

Laura F.

ďakujem za radu ale odsťahovať som sa skúšala keďže mala moja mama problémi s peniazmi bývala som rok u svojej krsnej .... moc mi to neprospelo.. a odbornu pomoc som už mala keďže je v našej rodine známe že som z rozvedenej rodiny kde to mame obe takto sami ťažke krsná ma raz vzala k takej tete lenže ona sa ma pýtala a ja som jej nedokázala povedať niečo tohto typu mám proste strach že to povie niekomu ...skor som mala namysli sa s niekym o tom porozpravat touto formou .... nepoznáš moju rodinu nemam strach ze by si nieco povedat a molzem sa ti zdoverit... aj jeden cas som si pisavala s chalanom ktory mi rozumel aj ho uz dlho poznam je to dokonca rodinny znami ale je odomna o dost starsi a hlavne preto odsudzuju ani nie kamarati pretoze tym som sa nezdoverila ale hlavne ludia tu... on mi rozumie aj mi vravel minule ked citil ze som smutna aby som mu to povedala ze to treba dostat zo seba von ale ja to nedokazem .... nevedela som mu to proste povedat .... mala som zabrany preco?

SAM0

Skús sa sústrediť nato dobré čo ti život dáva (aj keď je to niekedy ťažké) a vyhľadaj odbornú pomoc. Psychológ ti s týmto určite pomôže. A... neviem koľko máš rokov, ale ak je to možné tak sa odsťahuj. Nemyslím tým aby si opustila rodičov(a) ale niekedy je zmena prostredia nevyhnutná (zvlášť ke´d prostredie v ktorom žiješ na teba zle vplýva. A nakoniec, ku tvojim kamarátom... teda ak ti vynadajú len pre to že sa chceš poradiť tak to nie sú kamaráti.