Fórum degraduje človeka

Príspevok v téme: Fórum degraduje človeka
AmalkaTCl

Nemyslíte, že občas sa ľudia pýtajú na fórach aj také veci, ktoré by vlastne vyriešili sami? resp. je trochu blbé pýtať sa to?Človek sa tu chodí radiť už s každou blbosťou.
Napríklad otázky typu: podviedol ma čo mám robiť? mám sa predbežne rozísť s priateľom? občas keď vidím takéto otázky hneď sa seba pýtam : rozlialo sa mi mlieko, mám ho z podlahy vylízať? určite ma niekto čaká vonku, mám ísť?
Tie fóra podľa mňa pôsobia tak, že človek sa tu príde pýtať na každú somarinu. Rovnako ako sa pýtam somarinu teraz tu aj ja, pretože za normálnych okolností by som sa nad fórom zasmiala a išla ďalej. Niekedy dávnejšie boli na fórach rozumné témy ale dnes....katastrofe

Aja02

Vadia mi este rovnake temy. Na co niektore zeny zakladaju temu "potrebujem schudnut", "potrebujem rychlo schudnut" a pod., ked je tu tomu venovanych 1 768 943 tem? Zbytocne zaberanie priestoru.

Aja02

Temy, ktore si vymenovala mi osobne neprekazaju. Niekedy chce pocut clovek nazor aj inych ludi. Vadia mi temy, ktore ludia zakladaju kvoli svojej lenivosti zistit si dane informacie cez google. Tyka sa to VS, prijimaciek, prava a pod. Taketo temy ma vyslovene irituju.

lost

nj, pravda..
hlavne to, ze clovek citi jednoduchost opytania sa a nevyhladava informacie sam, tj. drsnou a narocnou metodou nezisa know how

LENZE.. dnes je informacii podstatne viac, ako pred 20 rokmi, tam boli 3 knizky a dnes mas 3 specializovane kniznice..

teda to myslim na otazky typu, "aky jedalnicek?" nie typu "miluje ma?"