Môj partner so mnou nespí

Príspevok v téme: Môj partner so mnou nespí
nugeta

Milé dámy, hľadám niekoho, kto tým prešiel a možno mi poradí. Mám vzťah, žijeme spolu 8 a 1/2 roka. Posledných 2 a 1/2 roka sa ma môj partner ani nedotkol, žiadna pusa, žiadne objatie, žiadny sex. Spíme spoločne v spálni, na manželskej posteli. Rozumieme si, veľa sa rozprávame a mimo práce trávime všetok voľný čas spoločne. Keď sa s ním o tom chcem rozprávať odpovie, že som hašterivá, na všetko ho upozorňujem, všetko robí zle atď atď. Nie som žiadna zúrivá jedovatá bosorka, ale po 2a a 1/2 roku bez sexu mi stačí, keď sa na neho pozriem a som nervózna. A odnesie si to nie len on - ale aj moja dcéra. Neviem ako ďalej. Dnes odišla dcéra spať ku kamarátke, tak som odišla aj ja. Prespím v práci. Som z toho strašne smutná. Už soj zjedla polovicu kelímku 340 gramovej NUGETTY. Baby, prosím, poraďte mi. Ďakujem.

Ne podarený

Nezabúdajte na to, že ste okrem vzťahu matky, otca ku detom zodpovední aj za seba a k svojej láske- rodine. Nie som KDH-k. To chce kútik pre seba- trucovńu - kutilské nástoje,alebo zrkadlo-šijací stroj...,
ktoré zmiernia napätie a stres v duši ale aj v rodine. Čas - aj minutový je liek. Riešenie je priznat si pravdu. Ľúbim......

kasandra

milli11- každý by mal žiť svoj život podľa vlastného uváženia a nie podľa nečijích cudzích predstáv, že?

milli11

Mne sa uz niektore aj priznali, ze keby mali si mohli opat vybrat, radsej sa vykaslali na svadbu a radsej si mladost uzivali. Tie, hlavne, ktore sa vydavali okolo alebo pred 20 a teraz maju vyse 30 rokov.

kasandra

Maoam- presne tak, aj ja si myslím, že závidia, závidia, že si môžeme ísť von kam chceme, kedy chceme a s kým chceme, zatiaľ čo oni vydaté sú obmedzované deťmi a manželmi :D

Colala- ty tu čo ešte robíš, veď máš ban?

Maoam

tak co s vami, ked 'nezodpovedate nalinajkovanym ocakavaniam a predstavam spolocnosti'? :DD

v kutiku duse vam aj tak mnohi z nich trocha zavidia

kasandra

Milli11- súhlasím, u mňa je to podobné. Tiež sa ma známi pýtajú, že čo sa nevydávam. Idú mi s tým dosť na nervy a keď vidím ako sa niektoré moje bývalé spolužiačky a kamarátky trápia so svojimi deťmi a mužmi, tak ani nemám chuť sa vydávať. A vydávať a mať deti len, aby si urobila okoliu radosť, že konečne si na poriadku, tak ďakujem pekne. Čím viac ma do toho tlačia, tým viac sa mi to protiví, keď mám pravdu povedať :)

milli11

Mimulus, skoda, ze uz odchadzas. Tiez by ma zaujimalo, co vlastne muzi chcu? :O

Jeden byvaly tvrdil, ze chce 3 veci, aby bol so zenou: Aby sa mu pacila, aby mu varila, aby mu upratovala.

Dalsi byvaly hovoril, ze to musi klapat v sexe, lebo ak to tam nefunguje, nefunguje to nikde vo vztahu.

A dalsi, ale s nim som nechodila, vymenoval vlastnosti zeny, aku by chcel a presne to sedelo na mna, ale doteraz ma nikam nezavolal, myslim sukromne. Ak nepocitam drink v ramci partie. :(

Dalsi, tiez som s nim nechodila. Cely rocnik vedel, ze je do mna a ja som sa to dozvedela ako posledna, vlastne som ani nevedela, ze on existuje a aj to od inych. Ale ani potom nemal odvahu sa ku mne vobec ozvat.

Maoam

milli11: este si zabudla dopisat, ze ked clovek vsetky tieto ocakavania okolia splni a potom sa daco dokasle, ochorie dieta, alebo sa pokasle vztah, tak dostanes 'facku': NACO SI SA VYDAVALA; NACO SI SI HO BRALA; NACO SI PORODILA DVE DETI; NACO ZACO PRECO??? ;DDDD

LUDOM NIKDY NEVYHOVIES, preto zi podla seba a iba podla seba.

Maoam

vsak nech sa po*eru z toho, TY zijes svoj zivot, alebo oni?

ludia sa radi staraju do zivotov inych, aby sa nemuseli starat o vlastne problemy a pozametat si pred vlastnym prahom