Môj partner so mnou nespí

Príspevok v téme: Môj partner so mnou nespí
nugeta

Milé dámy, hľadám niekoho, kto tým prešiel a možno mi poradí. Mám vzťah, žijeme spolu 8 a 1/2 roka. Posledných 2 a 1/2 roka sa ma môj partner ani nedotkol, žiadna pusa, žiadne objatie, žiadny sex. Spíme spoločne v spálni, na manželskej posteli. Rozumieme si, veľa sa rozprávame a mimo práce trávime všetok voľný čas spoločne. Keď sa s ním o tom chcem rozprávať odpovie, že som hašterivá, na všetko ho upozorňujem, všetko robí zle atď atď. Nie som žiadna zúrivá jedovatá bosorka, ale po 2a a 1/2 roku bez sexu mi stačí, keď sa na neho pozriem a som nervózna. A odnesie si to nie len on - ale aj moja dcéra. Neviem ako ďalej. Dnes odišla dcéra spať ku kamarátke, tak som odišla aj ja. Prespím v práci. Som z toho strašne smutná. Už soj zjedla polovicu kelímku 340 gramovej NUGETTY. Baby, prosím, poraďte mi. Ďakujem.

Maoam

'Nikdy sme sa nestali priateľmi a nikdy sme sa ani o ničom dôležitom skutočne neporozprávali'

vyborne vystihnuta podstata

Mimulus

Takže takto: celých 8 rokov bol môj sexuálny život s Manželkou v poriadku priam dokonalý. Potom som stratil jednu prácu, po roku ďalšiu, potom zase a zase a nakoniec ma to prestalo baviť a brigádujem. Nie som alibista, ale mám depresiu a tá strata práce je s tým priamo spojená. Kým som mal prácu bolo všetko dá sa povedať fajn, no akonáhle som o ňu prišiel začalo sa ,,peklo,, moja choroba sa začala prehlbovať, prestali sme spolu spávať, pretože mi bolo tak zle že by mi to jednoducho nepridalo na nálade a sex s depresiou je ozaj... Druhým dôvodom boli samé výčitky zo strany jej rodičov a okolia prečo nemáme dieťa keď už všetci naokolo hej a prečo sa viac nesnažím, nehľadám prácu a pod... Čiže keď už aj na sex prišlo bolo to len o robení detí, žiadna spontánna záležitosť. Ešte na objasnenie moja Manželka nevie až tak úplne o mojej depresií - popravde nechce vedieť. Nikdy sme sa nestali priateľmi a nikdy sme sa ani o ničom dôležitom skutočne neporozprávali, všetko sa vždy za tých 10 rokov čo sme spolu riešilo sexom. Teraz ma živý moja Mama a s časti aj priateľka, ak si nájdem prácu tak viem, že vďaka mojej chorobe ju o chvíľu aj stratím pretože som zásadový, z každej strany počúvam výčitky a Manželka sa so mnou už jeden celý rok nerozpráva :( Lenže ja nepotrebujem aby mi po príchode z práce povedala ahoj a že ide s kamoškou na kávu a potom sedí hlboko do noci na internete, nepotrebujem mať navarené, oprané alebo upratené ale potrebujem jednoducho manželku :( a toto sa deje celý rok odkedy nemám prácu + tie výčitky takže ak sa spolu nebavíme tak nemôžeme mať ani sex a ani jeden o druhom nič vedieť. Je to trošku iný príklad ale takto to mám doma ja takže čo Ti chcem poradiť je vzájomná dôvera a hlavne rozhovor! Ale nie, že pôjdete niekde von do prírody alebo na kávu - naozajstný úprimný rozhovor - spýtaj sa ho čo ho trápi a ak Ti to nepovie na prvý raz tak sa ho to spýtaj znova a znova. Ja osobne už svoju Manželku ani nepoznám veď chlap nepotrebuje mať navarené, oprané a upratané ale potrebuje mať pri sebe človeka, ktorému nekonečne dôveru a na ktorého sa môže vždy obrátiť a spoľahnúť. Potrebuje človeka, ktorý bude stáť vždy za ním, všímať si ho a vážiť si všetko čo ten človek spraví. Tak len toľko

xxxy

hmmm nemyslím, že je to správne riešenie. Vravíš, že máš dieťa. To dieťa máš s ním, alebo s niekým iným? Pýtam sa preto, či si s tým svojim partnerom preto, lebo je to otec tvojho dieťa, alebo si blbá.

Načo s v domácnosti s chlapom, ktorý ti je kamarát? Potrebuješ jeho peniaze?

Si vo svojom, tak ho vyhoď, keď sa Ti nevenuje tak, ako by mal. Sexuálne partnera môžeš mať aj tak.

To dieťa bude asi tiež celkom zmätené, keď všetko vyjde na povrch. Nemyslím, že to bude dlho takto fungovať.

Len môj názor.

peter0111

Mám tiež tento problém,tiež manželka nechce sexovať,vôbec žiadna aktivita,som zdravý muž/45/180/78,už sme sa i pohádali,proste som nervozny,ručne onanovať je primitívne..už som začal hladať i v smepriatelia,spolu...možno to vyriešim. Tiež mi tvrdí,že nemá nikoho..ani to už nechcem zisťovať,hľadám ženu s podobným problémom,čítam tu,že ste...zaregistrujte sa,mám v profile yorširákov v košíčku....

nugeta

Odkaz pre Slecna A. : no - asi by ma nebavilo mat chlapa, ktoremu by nevadilo ak by som bola ako si napisala zabrizgana s jedlom. Ak by to jemu nevadilo - tak mne urcite. Pripominam - ked som sem pisala o svojom probleme, riesila som to, ze som vo vztahu 9 rokov a nic sa v nom nezmenilo, ani na mojich narokoch, ani na partnerovych - jedine co sa zmenilo, je jeho nechut na sex ako taky. Nepisala som sem, aby som citala blbosti, chcela som sa poradit. Mozno si precitat nazor dajakeho muza, ktory sa s niecim podobnym stretol a otvoril by mi pohlad na vec. Preslo par mesiacov a problem som vyriesila svojsky. Stala som sa clenkou jedneho fajn fitka, chodim pravidelne cvicit - 3 x do tyzdna 1 a pol hodku s trenerom a 4 x do tyzdna na hodinku na beziaci pas. Citim sa super, mam neskutocne vela energie, stiham pracu, domacnost, konicky mojho dietata a popri tom aj sex v pracovnom case. Doma som usmiata a spokojna a problem sa vyriesil. Neterorizujem partnera vecnymi otazkami - kde je problem, ked nemame sex a zjavne mu to vyhovuje. Takze tak. Nie je to prave to, co som chcela ja - ale akosi sa to tak stalo a zatial mi to vyhovuje. Ak by sa nieco zmenilo v jeho pristupe k otazke sexu, nemam problem milenecky vztah ukoncit. Obaja vieme o com to je a ze je to iba docasne. Takze tolko pre tych, ktorych by zaujimalo, ako to dopadlo. PS: Zobrala som mojho partnera aj do kina, ak ste to nevideli - doporucujem - film Druha sanca. Uzasne! No jemu to nic nepovedalo - co som aj cakala. Este raz dakujem za vsetky doterajsie komentare.

Slecna A.

watcher....tato pani dokonala ma takuto speci nutelu ako vidis :D
Je to stara tema, tak by ma celkom zaujimalo, ako to u nej doma vyzera po par mesiacoch :)
Ja si tiez o sebe myslim, ze niekedy chcem byt strasne perfektna, ale nikoho tym netyram, najma nie partnera. Tiez mam vzdy upratane, oprate, navarene, som akcna, dynamicka osoba a na seba velmi narocna...Cvicim denne, snazim sa vzdelavat...ale nechodim ku kadernicke dvakrat za tyzden a tak ako sa viem zabrizgat s jedlom ja, tak sa nevie ani 2 rocne dieta :) Mozno preto este stale partner vo mne nevidi uzjapanu harpiu. Byt vo vsetkom perfektny a mat vsetko v maximalnom poriadku je nuda :)

nugeta

opäť vďaka za reakcie. niečo k nim:

Magy - chlapovi asi nevyhovieš. Ak má špindíru, nadáva aký je doma bordel. Ak má čistotnú - je to perfekcionalistka, s ktorou sa nedá. Tak ja neviem. Niečo medzi tým? Že by osprchovaná v týždňovom prádielku? Hmm. Fakt neviem. Nie som strohá, ani žiaden stereotyp - stále niečo mením, celý život. Od bytu, cez oblečenie, účesy. Som až príliš akčná - nepoznám osobu ktorá by bola tak dynamická, naozaj. A v byte nepoužívam osviežovače - ak poviem, že vonia, myslím tým - že vonia čistotou.

pan d. - ak aj - tak nech to prizná. ja budem vedieť dôvod, poprosím ho aby sa zbalil a život pôjde ďalej.

caira - on a viera? prepáč - ale HA HA HA... veď by do kostola nevstúpil - to by si dal radšej nohy odťať.

dodoko - tak ako som napísala vyššie (viď pan d.) OK - ale nech to prizná!

Maoam - možno by si so mnou nebol. To je normálne. Preto sme rôzni - aby sme si hľadali spriaznenú dušu - ktorá nám vyhovuje. Vieš si predstaviť ten guláš, ak by sa páčil a ak by vyhovoval každý každému? Sorry - ale ja nie. A ak mu vadí poriadok? Nech si nájde bordelárku - ako je jeho matka a aspoň mu to bude pripomínať domov. Dvere má otvorené, tak nerozumiem, prečo sa drží ako kliešť?

Sidora - nie, nebudem ako blbá. Ja už som - lebo som ho dávno mala vyhodiť. Len som asi až príliš dobrá, lebo viem, že nemá kde ísť a nemám to svedomie vyhodiť ho na ulicu. On by mal byť dostatočne hrdý a zbaliť sa, ak mu nevyhovujem. Ja mu brániť nebudem.

ODKAZ PRE VŠETKÝCH: JA SOM VO SVOJOM BYTE A BUDEM SI V ŇOM UPRATOVAŤ A MENIŤ VECI KEDY CHCEM A AKO CHCEM. A KOMU SA TO NEPÁČI - MÁ DVERE OTVORENÉ. NEZABÚDAJTE NA TO, KEĎ MI POSIELATE PRÍSPEVKY. SOM VYCHOVANÁ SKROMNE A AK SOM U NIEKOHO, ČI UŽ DLHODOBEJŠIE, ALEBO LEN NA NÁVŠTEVE - VŽDY REŠPEKTUJEM JEHO ZVYKLOSTI. A AK MI NIEČO VADÍ - U DOTYČNEJ OSOBY - OBMEDZÍM SVOJE NÁVŠTEVY. BOLO BY TO TO POSLEDNÉ ABY SOM ČAKALA, ŽE PRETVORÍ SVOJ BYT NA MOJ OBRAZ.

Aj tak som vešmi rada - každý príspevok je svojim spôsobom prínosom. Vďaka.