Môj partner so mnou nespí

Príspevok v téme: Môj partner so mnou nespí
nugeta

Milé dámy, hľadám niekoho, kto tým prešiel a možno mi poradí. Mám vzťah, žijeme spolu 8 a 1/2 roka. Posledných 2 a 1/2 roka sa ma môj partner ani nedotkol, žiadna pusa, žiadne objatie, žiadny sex. Spíme spoločne v spálni, na manželskej posteli. Rozumieme si, veľa sa rozprávame a mimo práce trávime všetok voľný čas spoločne. Keď sa s ním o tom chcem rozprávať odpovie, že som hašterivá, na všetko ho upozorňujem, všetko robí zle atď atď. Nie som žiadna zúrivá jedovatá bosorka, ale po 2a a 1/2 roku bez sexu mi stačí, keď sa na neho pozriem a som nervózna. A odnesie si to nie len on - ale aj moja dcéra. Neviem ako ďalej. Dnes odišla dcéra spať ku kamarátke, tak som odišla aj ja. Prespím v práci. Som z toho strašne smutná. Už soj zjedla polovicu kelímku 340 gramovej NUGETTY. Baby, prosím, poraďte mi. Ďakujem.

p0111

Nugeta
Laurina 22

Ja to mám tiež tak,len som muž a moja žena tiež odmieta sex,už som i začal pozorne sledovať každý jej krok,no nič som nezistil.Po 8rokoch som si zvykol skoro pravidelne na sex,no najhoršie,že odmieta i orál i vyhonenie...často v hádke jej poviem...tak mi to aspoň sprav ručne,no nie,je mi to trápne ale musím si to robiť ručne sám..uvažujem o podobnej žene,zaregistroval som sa na sme priatelia...peter0111,no každá,ktorá odpísala si myslí,že chcem len zneužiť,alebo chce zato len platiť,čítam,že i ženy maju takéto problémy,pritom ja milujem i orál robiť a rád sa prispôsobím.Píšem otvorene a prosím ak máte tento problem,myslím,že by to bolo len uvolnenie napätia v takýchto bezsexovych vzťahoch..hlavne,keď nechceme rozbiť rodinu....ďakujem.

renushik

buď ťa neľúbi alebo je ťažký asexuál, jedno či druhé je blbé, asi by som sa rozhliadla po dakom druhom...

ewelinecka1

Ze s chladnou hlavou sa s nim porozpravat...Chcela by som vidiet tu zenu, ktora nema tak dlho vo vztahu sex, ci by bola kludna. Ja by som aj par veci vyhodila von oknom spolu s nim :D Ale nie, vazne... Nema to zmysel. Nemiluje ta. Kedze ta ani nebozkava, neobjima a neprejavuje lasku, je chladny ako psi cumak, je to len o zvyku a strachu zmenit svoj zivot. Prepac, ale narovinu. Zazila som... Len s tym, ze jemu ten sex problemy nerobil, na rozdiel od inych veci, ako neha a romantika! Utekaj kade lahsie!

Lulu2011

to sa az zle cita, urcite to nema zmysel, to nie je laska, vztah, ale trapenie, takze sa rozhodni ci ti za to stoji, lebo mam pocit, ze ti nedava nic a to doslova

Voso

Keby si v ňom skúsila vyvolať žiarlivosť? Vieš, nech ťa nemá ako istotu. Možno mu potom niečo dojde.
Teda nepoznám ani teba, ani jeho, tak mi je ťažko radiť.

odpovedam

osobne si myslim, ze sex je odrazom vztahu. Ked neklape vztah, tazko klape sex. Preto si aj myslim, ze to, ze s tebou tvoj partner nespava je len odrazom toho, ze vo vztahu nieco skripe. Zdravi a milujuci ludia po milovani tuzia. A povedat, ze si to urobi rukou sam? Ved to je urazka pre kazdu partnerku.

Chybu robis aj ty, ked s nim komunikujes cez vycitky a zvyseny hlas. Nema dovod ta brat vazne, ked si podrazdena a nevazis si ho. Lebo taka komunikacia k tomu smeruje. A potom si nevazi ani on teba, lebo s nim nehovoris s uctou. Ked rozhovor, tak bez vycitiek, pokojne, bez navazania sa, urazania. Narovinu, ale pokojne mu povedz o svojich tuzbach a potrebach. Nehovor o tom, aky je on, ale co chces ty. Proste mu povedz, ze uz dlho ta trapi to, ze necitis tolko nehy a lasky, kolko by si potrebovala a ze ta velmi mrzi, ze nepoznas odpoved. Hadam sa na to tvoj priatel chyti a nieco ti k tomu povie.

Mne v takych situaciach velmi pomaha napisat si to cele, co chcem povedat, na papier a usporiadam si tak myslienky. Hlavne s chladnou hlavou, hadky nikam nevedu, len ku zvysovaniu napatia...

patrik___

Este by som mozno dal do pozornosti to co si pisala v prvom prispevku: "ziadna pusa, ziadne objatie, ziaden sex". Trosku odbocme od temy sexu.. Neskusala si najprv vyzistit, preco ti nikdy neda pusu, nikdy ta neobijme? Pretoze uz len to je zakladnym "dokazom lasky", povedat svojej polovicke, ze ju ma rad (ci uz verbalne alebo neverbalne - prave takymito cinmi). Napisala si, ze ste spolu uz vyse 8 rokov - jasne, ze po takomto dlhom case tieto "dokazy lasky" nebyvaju az v tak velkom rozsahu ako na zaciatku vztahu (ked zamilovanost este len zacina a obaja maju povestne 'ruzove okuliare'). Avsak aj tak k spravne fungujucemu vzrahu podla mna treba obcas aj to. Ked ti nikdy neda pusu (napr), tak asi od neho aj tazko pozadovat sex. No ako sa spravas v tomto ty k nemu? Darujes mu niekedy objatie "len tak"? Pusinka "len tak"? :-)

xxxy

V prípade, že všetko je v poriadku, len o sex nemá záujem, pravdepodobne to bude len jeho zdravotný problém fyzický alebo psychický. Existujú také vzťahy, kde pár spolu vôbec nesúloží, ale rozdiel je v tom, že to nechcú obaja, aj keď sa milujú (nemajú ani náhradných milencov). Ak by mal milenku, iste by si na to prišla a po dvoch rokoch by to určite vyšlo na javo. Teda milenka to nebude.
Ale určite ho nenechávaj pri odpovedi, že to je preto, že si histerka. ´´Priviaž ho o stoličku´´ a nech ti odpovie na tvoju otázku: Prečo so mnou nechceš sex? Inak odchádzaš. :)