Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Body shops

Príspevok v téme: Body shops
miselka007

Ahojte chcela by som sa spytat ze ci si niekto kupil alebo kupuje tie prostriedky na chudnutie z tych vselijakych fitness body obchodoch kde to predavaju alebo cez net?Pomohlo vam to?Ma to nejake ucinky,ci uz negativne alebo pozitivne?Mali ste aj nejake vedlajsie ucinky?A cvicili ste vela? Dakujem vam velmi za odpovede a nazory

miselka007

lililill dakujem za prispevok, tak to pomarancove poznam.To mala aj moje kolegyna a bolo to na prd... aj moj priatel uziva nejake shejkry na cvicenie ale jemu to aj pomaha.. ja som sa dopocula o Thermo X,takze sa tam pojdem informovat ze co je to zac..
ale vdaka za info :)

lililill

ahoj, ja som mala nejake tabletky na chudnutie a potom nejaky napoj. nemyslim si, ze by mi to pomohlo, akurat som to citila v zaludku, hlavne ten napoj mi nechcelo nejak stravit. bolo to pomarancovej prichute a stale sa mi grgalo takou pomarancovou chemiou :) nemyslim, ze mi to pomohlo. cvicila som skoro kazdy den hodinu, takze jasne ze schudnut sa mi podarilo, ale to sa mi podarilo presne tak isto aj bez pripravkov. frajer mal zasa na pribratie, taktiez mu z toho byvalo zle od zaludka, tak to vyhodil.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Body shops - Fórum - ZDRAVIE.sk