Odfarbenie vlasov

Monscheer

Ahojte
Potrebovala by som poradiť. Zhruba tak pred mesiacom som si dala blond melir moja povodna farba je hneda a chcela by mat opät svoje prirodzene vlasy po pripade si dať hnedy sampon koli oživeniu a lesklu vlasov nevie mi niekto poradiť ako sa zbavit toho meliru. Vopred ďakujem o rady typu nechať si vyrasť melir na to nemam chuť ďakujem. Hlavny dovod je, že mam hnede pričesky vopred ďakujem za inofo po pripade ma kontaktujte na mojej e-malilovej adrese: monik20062@azet.sk Ďakujem

spahgetkaa

dokedy ti ta cierna bude pri umyvani pustat tak s nimi nic nerob. potom mozno nech ti kadernicka da len slaby peroxid posobit kratku dobu, aby ti neznicilo vlasy. ale ked to vydrzis radsej si ich nechaj odrastat, lebo sa ti znicia aj slabym peroxidom urcite. a potom si davaj stale po sebe nejaku bledu hnedu farbu. alebo nejake prirodne zosvetlovace, nejaky bylinky?
a kellysa, dvojfarebne vlasy su dnes v mode, ze konce ine a vrch iny, takze pohoda :)

kellysa

takychto clankov tu uz bolo... a asi aj bude...

ja som si nafarbila moje stredne hnede na cierno samponom, a ked som sa pytala kadernicky povedala ze cierny sampon je este horsi ako cierna farba. rok som si nehala odrastat vlasy a nafarbila aspon tych 10 cm na hnedo, ale konce cierne stale. tak nic z toho zase som si dala ciernu, aj tak sa mi to hodi najviac a je s tym najmenej roboty :P

HLAVNE SI NEDAVAJ ZOSVETLIT VLASY