Zdravotné problémy z drog..

Príspevok v téme: Zdravotné problémy z drog..
izidor

ze co??? poviem vam svoj pribeh ... drogy(pervitin),prestal som asi pred rokom ale sposobil som si znacne zdravotne problemy, ale tam kde zijem nemozem ziadnemu lekarovi povedat ze som ich bral bo moja mama sa zo vsetkymi pozna a vyhraza sa mi za to vyhadzovom z domu(ze by som im povedal povedal o drogach pozn.), citim sa zle,zijem a spavam na praskoch od psychiatra, peniaze su iba z podpory nakolko v praci nevydrzim lebo nevladzem jednoducho ... skusal som, neda sa fakt ... priatelov nemam(pravdupovediac som ani nemal vela, bola to prave partia zijuca na drogach ... ), priatelka nehrozi, bo si neverim nemam sa jednoducho rad, nemam rad svoje drogami znicene telo ... a uz ani ten um nieje to co byval ... jednoducho uz nemam co ponuknut.. a tak ci si to pripustam ci nie zostava iba jedna cesta ... nasetrit peniaze na pistol..

izidor

stary ja mam na haku cele drogy uz dlho ... a uz som tu pisal ze ja som nebol zavislak jak fetaci z pentagonu ... iba som si sem tam dal a ostali mi zdravotne problemy tod vsio ... a ked mi neveris je mi to jedno ..

izidor

nie nemozem ... jednoducho som stale hore ... vlani som spal 3 hodiny denne asi pol roka ... nezaberali bezne lieky na spanie az tie od psychiatra ...

izidor

momentalne je najvacsi problem to, ze spim a fungujem na tabletkach prave od neho... a taky spanok musi mat aspon 10 hodin ... inac nefungujem ... a dal mi antidepresiva .. musim ist k nemu znova .. len problem je ze on ma na mna 15 minut ... co sa da stihnut za 15 minut ???