Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dievčatá, kedy ste si prvýkrát zafarbili nechty?

dee2

jemine, sak aj ja som mala prvy krat nalakovane nechty uz v skolke...aj na kadejakych oslavach v detstve som sa dozadovala lakovania :)a pravidelne si lakujem nechty asi tak od 13tich...a to uz je 10 rokov, nechty mam pevne a dlhe, ziadne problemy...musim si ich lakovat, lebo inac si ich hryziem :)

Jessi_1111

No, preto som povedala, že až v 12., lebo všetky baby v triede majú nalakované už od druhej triedy, aj keď im to učiteľky zakazujú, tak preto len takto cez prázdniny, skoro prvýkrát...:)

peta111

ahoj Jessi_1111...ja si pravidelne lakujem od gympla, mozno aj skor a neviem si bez toho predstavit mat len take hole nechty... pride mi to, ako keby som bola naha :D neviem preco... mam rada rozne farby, od takych nenapadnych, hnedych, ruzovych, bezovych po cervene, koralove...teraz chcem vyskusat kriklave... najradsej mam francuzku manikuru :) a najnovsie aj magneticky lak na nechty!!! ten ma ocaril...a co nemam rada, to su gelove nechty! to som este nevyskusala a nepaci sa mi to.. a pamatam si casy, ked som nosila cierne nechty :D to ma vtedy hadzala puberta o stenu, si spomeniem teraz na tych selijakych emo a sa smejem, ze si tym musia prejst... a prvy krat, asi ked som bola uplne malicka, mi teta zo srandy nalakovala, taka paradnica mala..

ina prezyvka

ja si to vobec nepamatam.. nechty si lakujem asi dvakrat rocne a hned si ich aj odlakujem, nemam to rada :) ale rada laky nakupujem :))

Ivikiwi

Ja som si začala malovat nechty ked som mala 17 rokov :))) vyskúšala som snad všetky farby...a verná som ostala bezfarebnému laku :) lebo vyzerá na nechtoch prirodzene.

Leela333

Od 15 asi dva roky... potom som prestala, lebo ma to nebavilo stále lakovať, a potom pozerať na tie olúpané nechty. Vtedy sa mi nechty strašne lámali, dnes absolútne ;-)

beskyd

hlavne si vsetko farbite a lakujte aby ste nahodou nevyzerali prirodzene:) a od 15 botox a silikony povinne, inak ste out, stare dievky z vas budu. uz to pochopte:P

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dievčatá, kedy ste si prvýkrát zafarbili nechty? - Fórum - ZDRAVIE.sk