Zapálená pošva

Príspevok v téme: Zapálená pošva
candy7

dobrý večer chcela som sa poradit mojej štvorročnej vnučke zistili streptococa ,stafylococa zlatého a ekoli stále má zapálenú ritku stále si potahuje nohavičky čo ju to znervoznuje a je nesvoja gynekologička jej dala mastičku a antibiotiká no nič nezaberá stále sa to opakuje vedeli by ste mi niekto poradit čo stým treba robit? mal už niekto takéto problémi s dietatom dakujem za radu

pafka

Podla vsetkeho to suvisi prave s tymi alergiami. Aj okolo konecnika sa moze ekzem vyskytovat, koza je narusena, nema ochrannu barieru a lahko sa infikuje bakteriami zo stolice. Ak jej dokazali alergie na nejake potraviny, musia sa naozaj dosledne vylucit zo stravy. A treba posilnovat imunitu, liecit atopiu atd...

candy7

Hygiena je v poriadku zdá sa mi až moc samé antibakterialne prostriedky ale mávala časté exzémy od narodenia na líčkacha teraz má dost oslabenú imunitu pije probijotiká ale tú ritku má od narodenia takú preto nevedia čo to je a len skúšajú či niečo zaberie stále je pod dohladom lekárov a nič sa nezlepšuje

Jessi_1111

4-ročná u gynekológa?????!
Tak hlavne hygiena, a dodržovať tie lieky, lekári predsa najlepšie vedia, čo robia.