Bezpečné branie drog?

zerozero

Buď v pohode, piko. Zober si z fóra, názory, ktoré ti pomôžu. Odsudzovať vie každý. Ľudia drogujú, fetujú, pijú, fajčia, milujú, nenávidia, pomáhajú a ubližujú. Nikto nesmie odsudzovať toho druhého. Vyskúšaj čo chceš a sám si povieš, čo ti vyhovuje. Šňupanie, ok. Lepšie je nebrať nič. Pozri, tie najhoršie drogy pochádzajú z prírody. Ako koks a pod. Je pravda, že drogy zabíjajú ľudstvo. Neviem, či ti pomôže môj názor. Ja feťákov neodsudzujem. Je to ľahšia forma ako prežiť tento svet.

zewa

to nie je "len toto". Preco sa porovnavas s tymi, ktori piju a fajcia? Bud frajer a porovnavaj sa s tymi, co nepiju, nefajcia, nedroguju.

piker

zerozero

normálne šnupem podrvené krištály cez slámku, ... asi to zoberem športovo, prestanem to brat na 2 mesiace aby som sam sebe dokazal ze nejsom fetak, mam to pod kontrolou

piker

som dufal ze mi niekto povie ze je to v pohode :D, a vsetci opak, ok ja viem ze je to svinstvo, chcel som pocut vase nazory, dakujem............ a napr. nikdy v zivote som nebol opitý a ani som nefajčil na rozdiel od vás

zewa

Hm, fakt by som to prestala na tvojom mieste brat. Pretoze sa mozno v buducnosti vyskytne situacia, zla zivotna situacia a siahnes po tom castejsie. Je uplne jedno ci to beries raz za mesiac alebo kazdy den. Si v tom. Si v riadnej sracke. Nikto ta tu za to chvalit nebude, ze to beires len raz za dva tyzdne. A urcite pervitin nenahradzaj travou. Radsej sa otoc z kratsej cesty a prestan to uzivat. Pretoze mozes lahko stratit kontrolu. A potom to bude uz taka cesta zarubana. Kedze tu o tom pises, mam pocit, ze mas o svojom konani pochybnosti. Tie pochybnosti su spravne. Aby sme tu o nejaku dobu od teba necitali, akymi psychickymi komplikaciami prechadzas.

zerozero

piker, a v akej forme berieš piko? To je podstatné. Musíš byť predovšetkým nad vecou, čo vätšinou nikto nie je. A každý si to hovorí. Nesmie ta droga ovládnuť. Ty musíš ovládnuť ju. Sú horšie veci ako brat nejakú drogu. Ale nesmieš tým ovplyvnovat svoje okolie.

Joo

ty sportovec a beries drogy !?! fuuuuha a to sa nebojis ,ze jedneho dna "dobehnes do ciela"
ak chces lepsie sportove vykony ,supni si nejake to EPO ,ale drogy neber .... samozrejme ani ziadny doping neodporucam !!
a vobec si poriadny cvok

kvalitka_yea

mozes sa ist kvalitne porozpravat s mojou sesternicou co kvalitne lezi na cintorine v ruzinove, a tiez si najprv vedela dat kvalitny interval, medzi davkami kvalitneho pika.

na tvojom mieste by som si vstupila do svedomia kym je cas. aj ked u teba uz asi nieje.

jeden mudry clovek povedal ze zavislost je nalepsia choroba lebo sa z nej vyliecis kedy ty budes chciet.

ale to musi byt v tvojej hlave. ale v tvojej hlave je ze fetovat chces.

ludia nerieste tu taketo pripady.