Smrť

Veva719

viem ako sa citis, mne pred 6 mesiacmi zomrela mama a to mam len 12 rokov.. je to dost smutne a riesim to roznymi sposobmi..

elly

mne zomrela babka ked som mala 14 rokov (11 rokov do zadu)..., ked som sa to dozvedela ani sa mi nechcelo verit,ze tu uz nie je, pohreb bol asi najhorsi...chce to cas, niekedy aj viac casu, babku som milovala, ale vedela som, ze jej tam hore bude lepsie, lebo bola tazko chora, dokonca sa prisla so mnou rozlucit v sne..., dalo sa to zvladnut, pretoze som bola presvedcena, ze tam hore je jej ovela lepsie a ze dava na nas pozor, zivot ide dalej, ale stale mi chyba, ale vzdy ju mam vo svojom srdci :-)

Lucky84

ahoj zmieriť sa s tým dá dosť ťažko, treba sa s tým len naučiť žiť. Ja osobne by som vedela v tomto smere, čo sa týka smrti blízkych písať knihy. A mňa hlavne smrť jednej osoby tak zasiahla, že už neviem čo je to žiť šťastný život. Ale zo mňa si isto príklad neber!!! Si isto mladá a máš celý pekný život pred sebou, isto máš veľa kamarátov, ľudí pri sebe, tak sa s nimi o tom bav, keď chceš plač, ale hlavne musíš sa o tom s niekym baviť. Tak veľa síl!!!

zuzulko

je to ťažké ale treba ísť dalej. mne zomrela mamka ked som mala 12násť. vždy zostanie niekto, kto pomôže a podrží.

Sir_Cayman

Nepríjemné :( Úprimnú sústrasť. Nedávno som zažil úplne rovnakú situáciu, a tak ako už niekto spomínal, pomohli mi slová a postoj dotyčnej, zosnulej osoby, v ktorých som našiel zmysel. Ale nejde to zo dňa na deň, chce to aj čas...ak sa o tom chceš porozprávať pošli mi mail

xpx.

já sa na smrt tesim. Samozrejme neviem kedy zomriem, ale viem kde pojdem. pan d. píše: smrt by nemala byt. Ani sám nevedel, že napisal pravdu. Smrt neni, je len prechod z pozemskeho života, do života vecneho. Aky ho bude mať, to bude záležat iba na ňom.