Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pripravky na zehlenie vlasov

Danielle24

Noo, tak zatial sa mi najviac osvedcil z Matrixu sprej na zehlenie. Teraz mam z Tigi sprej pod zehlicku (celkom ujde, pekne vonia) a aj z L´Orealu Tecni art - termoaktivne mlieko (to je katastrofa - spľasnuté , zlepené a ešte k tomu aj smradľavé vlasy). Asi sa vratim k tomu Matrixu..

nikiiiis

noooo tak ak chces vlasy naozaj ochranit tym pripravkom v DMku a drogerkach sa jednozncne vyhni to si nemusis davat vobec nic
ja si vlasy zehlim najmenej raz do tyzdna pripadne aj dvakrat preto si davam na tych pripravkoch zalezat..jeden ma sotji tak 15eur so zlavou co mam u kadernicky... takze ja kupujem tieto veci jedine tam abo aj na nete su

brazilcanka

ja len mozem povedat s ktoymi som max. nespokojna a ktorym sa radsej vyhni :) syoss a got2be. su take lepkave jak keby som si dala na vlasy lak. kebyze si mam vybrat tiez neviem aky, a teraz si davam dlhsiu pauzu od zehlenia...

M 25

tieto výrobky nie sú na vyrovnanie, je to ochrana pred teplom a ten čo som ja dala aj ochrana farby ...takže sa používajú aj pred fénom, či žehličkou

Nika85

Tiež by ma zaujímal kvalitný prípravok na vlasy, ale pred použitím kulmy. Mám prirodzene rovné vlasy, chcem ich iba ochrániť pred teplom, nie vyrovnať. Zaujal ma tento: Loreal Expert absolut repair cellular thermo sprej.

Nela41

Tie z bežných drogérii ti vlasy neochránia, akurát sa budú ľahšie žehliť a s niektorými ti vydržia vlasy rovné aj vo vlhku ale inak žiadny účinok nemajú, takže buď zainvestuješ poriadne napríklad aj čo kolegyňa poradila vyzerá dobre alebo nečakaj od toho zázraky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pripravky na zehlenie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk