Mam 20, citim ze som pripravena na babatko ale.....

Príspevok v téme: Mam 20, citim ze som pripravena na babatko ale.....
jojaefektova

ale samozrejme mam 20, idem na VS, s pratnerom som 2 roky. ale ten mi povedal ze mi odporuca vek na dieta okolo 33. to si neviem predstavit. viem ze co sa tyka vonkajsich faktorov ako napr. ze nemam skolu, niesom zamestnana, nemam vlastne byvanie, niesom zabezpecena. aj ked partner je velmi dobre zabezpeceny a uz ma 2 deticky a povedal ze chce aj somnou mat aspon 2. jednoducho neviem mysliet na nic ine, uz to trva dva roky. stale len pozeram detske veci, izby, kociky, hracky a vsetko co sa babatka tyka. som dost rodinny typ, a citim ze zmyslom mojho zivota je mat dietatko ak nie viac deticiek. neviem ak by sa nam pri sexe stala nahoda - moj priatel to vola nehoda :((( tak by som si ho urcite nehala, ale on si dava pozor a nadruhej strane aj ja. ale viem ze dusevne aj fyzicky som na dietatko pripravena ale bohuzial nezabezpecena. ale stale nato myslim a nedokazem si predstavit ze ho budem mat az tak po 27. mam zajst za psychologom ? som zo seba zmetena :´(

jajaja295

no jo klasika, porodit decko a potom nech sa rodicia staraju...ved treba vyuzit all in servis..by sa mali baby uvedomit,ze ked chcu decko,nech sa potom staraju

anamarie

elly - preco by mali rodicia pomahat? Ti predsa uz deti odchovali. Deti ma mat dospela zena, ktora si to s manzelom zariadi po casovej a financnej stranke tak, aby nemuseli rodicia pomahat. Rodicia sa za tych 20 rokov napomahali dost, nie? Este aj vnucence maju chovat na plny uvazok? Presne ako pise M 25.

M 25

nech majú deti také ženy, čo ich nemusia stále "odkladať" svojim rodičom, lebo výchovu nezvládajú časovo, či inak ..

elly

kazda zena to inak citi a ked chce mat tak nech ma, je to jej vec, moja kamoska sa poznala s priatelom dva tyzdne a za pol roka uz boli manzelia a uz ma dve deti...je to kazdeho osobna vec, ja si myslim, ze mat dieta po 30tke nie to este po 33 je uz rizikove...suhlasim s nazormi, ze chciet dieta a mat ho su dve rozdielne veci, nemas ani pracu, ani byvanie, nic a tvoj priatel, zial, je len priatel, keby zistil, ze si tehotna mozno by ta aj opustil..., zase na druhej strane, keby si mala v nom istotu, ze sa o teba postara a rodicia pomozu tak preco nie? kamaratka (este nie je vydata) otehotnela v prvom rocniku pocas vysokej skoly, chodila na denne studium, ked sa mala narodila rodicia pomahali, neskor sa jej narodilo druhe dieta, teraz byva s priatelom, chystaju svadbu, ma skoncenu skolu, a moze ist rovno do prace, lebo deti uz ma dost stare na to, aby ich mohla dat do skolky, vravim si, ze takto som si to mohla zariadit aj ja keby sa mal kto starat a mali sme kde byvat...

anamarie

micka24 - svata pravda. Pre 35 rocne skusene zeny, ktore nemaju partnerov, ale dieta chcu, maju zarobene a nechaju sa oplodnit v spermobanke je mimoriadne tazke a lutostive byt tehotna sama, sama sa starat o dieta, nieto este pre 20 rocne dievca, ktore vyparati to, ze si nebodaj neda antikoncepcnu tabletku a dojde s bruchom ku rodicom. Naco si nicit zivot, ked mozes najst partnera, ktory ta pekne poziada o ruku, budes krasnou nevestou, prezijete medove tyzdne, otukate sa a potom sa budete snazit o dietatko? Nebola by skoda sa o toto pripravit?

micka24

Dievcam, prosim zobud sa!!!
Nikdy som nikoho neodsudzovala a ani nebudem, ale to co pises je pri najmesom hlupe a naozaj DETINSKE!!!!PREPAC, ALE JE TO TAK. MAM 20 A CELY ZIVOT PRED SEBOU !!! Ty si naozaj myslis, ze ten Pan ... bude s tebou???? Ak ano tak to len dokazuje tvoj vek. Ma pravdu...Mala by si sa venovat skole, tvojmu vzdelaniu, tvojim rovesnikom...a ver ze na dieta nie si pripravena!!!! Na to nie je pripravena zena nikdy, viem o com pisem. I ja som velmi tuzila po dietati a citila som ako velmi som pripravena na dieta (a to mam 26) ale pravda je opak, je to o velkej zodpovednosti, odoprierania, potlacania, sudrznosti. Zvladla som to len preto, ze mam FANTASTICKEHO MANZELA, KTORY MI NEKONECNE POMAHA.
...pisem ze ste spolu 2 roky,... myslis, ze je to vela???? To je uuuplne nic!!! Mila moja, mam este toho vela pred sebou a tvoja cesta je dlha a klukata, prosim skus sa od osobnit od tvojho problemu a skus sa nan pozriet z inej perspektivy, ...snad to pochopis....

Zelam ti aby si nasla toho praveho... Odpust, ale neviem sa zbavit pocitu, ze muz s ktorym si NIM URCITE NIE JE !!!

anamarie

Ako si pripravena na babatko, ked nie si ani vydata? Toho chlapa ku tebe nic neviaze, kludne ta moze okaslat a nechat s deckom samu. Mala by si si uvedomit, ze on na dalsie dve musi este platit alimenty... Nemas vzdelanie, nemas byt, nemas peniaze. To si naozaj pripravena. Dvojrocny vztah je nic, moja. Teraz sa na tom uchechtnem, ked si spominam, ako som vazne vyhlasovala, ked som mala 20, ze mam za sebou dvojrocny vztah. Haha. Zijes s nim vlastne, ci zijes u fotrovcov a on ti robi len sugar daddyho? Ma ta len za milenku, s ktorou si dobre zas..a, keby bol rodinny typ, ostal by so svojou starou a vychovaval by deti.