Nahlas

Príspevok v téme: Nahlas
somarodb

aky material je najlepsi zvukovy tlmic? Teda byvam so starymi rodicmi a oni nepocuju dobre tak nahlas hovoria nahlas pustaju radio,... tak by som si chcel zaobstarat nejaky zvukovy tlmic. Nemam drevene dvere zatial mam len take co sa zasuvaju take skladacie kozene. Drevo dobre tlmi zvuk? Prip. co ine? Skusal som stuple do usi tie co dostanete v lekarni za 33centov ale z toho ma boleli usi a aj mi vypadavali pretoze sa mi nedali dat cele do usi.

system

kup im k telke velke DJ sluchadla nie su drahe cca 15 € jedne, predlzovaci kabel na 3,5 mm jack a rozdvojku na 3,5mm aby to mohli pocuvat obaja naraz, skor nez kupis vyskusaj v elektro predajni :) a mrkni ci vasa telka ma 3,5mm vystup :) ... to je jedna z alternativi na vecerne pozeranie filmov :) .... napadlo ma to preto, pretoze sam ked som brigadoval v elektre som jedne take sluchadla predal dedkovi, prisiel k nam ze nepocuje tak chce poriadne sluchadla k telke, malo to dlhy kabel bol z toho vyteseny strasne :)

flegma

zvuk pohlcuju "draplave" materialy, teda take, ktore maju nerovnomerny povrch...
drevene dvere by museli byt dute, aby ako tak tlmili zvuk
pripadne calunene dvere
skus nejaku hrubu deku pripevnit na tie posuvne dvere, i ked neviem, ako to bude drzat a fungovat pri otvarani a zatvarani :)