Vytok, brucho, mozno neplodnost?

Príspevok v téme: Vytok, brucho, mozno neplodnost?
lalinaku

Dobry den mam 19r. a pol roka ma trapi zlty vytok, predtym to aj svrbelo , stipalo, chodila som pravidelne ku gynekologovi...robil mi testy dokonca aj na chlamydie, trichomoniazu ci mycoplazmu a aj zakladne kultivacie . Samozrejme vsetko vyslo negatívne.
Pri poslednej 8.navsteve zhodnotil ze to je mykoza , brala som Fungolon a gynazol2% zo spodu.
Proti svrbeniu to pomohlo, dokocna aj zbeldol zlty odtien vytoku... ale vzdy je zlty a ma hustu konzistenciu. Cim to je? Pri poslednej navsteveje cca 2apol mesiaca som sa mu stazovala na bolesti v podrbusku .

Jeho reoakcia bola ano to su vajecniky a nic viac, dal mi lieky proti mykoze a odisla som . Ale mna obcas este stale pobolieva v podrbusku, nemam sa toho bat ? a co s vytokom? Je to v poriadku ked mi vadi iba farba ktora uz nie je tak horzna ako predtym ??
viete, rada by som prispela demograficky nasmu statu a velmi sa bojim ze nebudem mat babatko :( mozno to nie je nic vazne ale mna to vo nvutri strasne zoziera :(

M 25

ja sa o takýchto detailoch nebavím ani s najlepšou kamoškou :D skôr to vyznieva, že to máš ty, len to chceš hodiť na kamošku:D

lalinaku

ahojte tak robil mi ultrazvuk 2 krat, raz pri preventívnej prehliadke a tam zistil luteralnu cystu- ta praskla... cize ked som dostala mezes sla som po 2krat na USG a zistil ze som cista- cysta sa vyplavila.
No taktiez mam jemne tmavsie chlpky po pupkom , okolo bradaviek, medzi prsiami , ale to vsteko ako paperie vyraznejsie sem tam velmi hrubokansky a tmavy, horsie to je pod pupkom cca 5 tmavsich , trham si to, nad hornou perou nemam vyrazne chlpky, to je kooser, a som rada :D nejaka utecha, som bruneta, stredne tmavy typ :/ Brusko ma pobolieva hocikedy , aj v strede mens.cyklu .
Ked mam dost menzes tak to je ina bolest to je kusok nizsie, ale vajecniky bolia, najcastejsie iba na jednej strane :(
Cele tyzdne uz iba placem po veceroch, neda mi to :( neviem co mi je a moj Gyn.je truba , kartu si idem prelozit az o 2 mesaice k inemu.

A koli tomu zltmeu vytoku ktory je staly ? Nemam sa ho obavat ? Inak v mojich vysledkoch som zistila ze mi nasli streptokok viridans.. po latinsky to znamenna zlty takze ja ako lajik si myslim ze tato potvora ma na starosti toto moje sfarbenie ! :(

odpovedam

Kamaratka mala to, co popisujes. Zlty vytok, vysledky boli negativne, caste pobolievanie v podbrusku. S tym teda, ze mala nepravidelny cyklus bez ovulacie. Diagnoza - neplodnost v dosledku polycystickych vajecnikov. Liecit sa to da. No lekar najprv musi zistit, o co presne ide. Trvaj na tom, ze chces vediet presne svoj zdravotny stav...

sheila.

Ahoj,
netreba mysliet na najhorsie hned. Ved si bola velakrat u gynekologa,snad ti robil aj ultrazvuk, on by zbadal ak by si bola neplodna...podla mna sa mozes ukludnit.
Mas pravidelny menzes? nie vtedy ta bolieva brusko ked si pred menzesom alebo v strede cyklu? mozno mas polycysticke vajecniky, ako kazda tretia zena, a preto ich mas citlivejsie.
A vytoku sa neboj, mame to kazda :D len niekto menej niekto viac, ja som tiez taka ze stale mam vytok, bielej farby a meniacej sa konzistencie.