Schudnut bez cvicenia?

winki

Lu a čo takto doma tak 45 minút kazdý druhý deň? hm? kúp si švihadlo a urob pár brušákov...uvidíš, že aj cítiť sa budeš lepšie.

lu

hej viem, ze treba cvicit, ja ked som mala 14..15 rokov som chcela byt kulturistka, chodila som aj s byvalim do fitka a vyzerala som uplne krasne...aj do teraz som vyzerala v pohode, len som sedela doma bez prace a pribrala som...zacinam uz pracovat a viem, ze schudnem...ale tak skuste mi dako poradit???myslim bez cvicenia...

winki

Všetci by mali prestať jesť mastné. Vo všeobecnosti jeme veľmi veľmi nezdravo. Treba vylúčiť vyprážanie a pečenie, biele pečivo, koláčiky a údeniny. Treba pridať viac surovej zeleniny a ovocia. Masko robiť na pare, papať veľké množstvá rýb.

ka3na

ja som najprv zacala chudnut bez cvicenia lebo je pravda, ze zaklad pri chudnuti je strava, ale.....poviem ti to takto pridala som aj cvicenie, lebo som mala pocit ze ta postava je bez cvicenia taka ochabnutejsia malo pevna

Lulu2011

da sa to, preco by nie, len cvicenim je ta postava predsa len krajsia a ide to rýchlejsie, lebo pri cviceni spalis dalsie KJ, ten kto chudne bez cvicenia si musi vacsinou vystacit s mensim prijmom, ako cviciaci pri tých istých zhodených kilogramoch