10 kg za mesiac - súrne! od pondelku!

Príspevok v téme: 10 kg za mesiac - súrne! od pondelku!
ewelinecka1

Uz dietujem asi pol roka a vzdy to pokaslem!! Vydrzim dva tyzdne, 5 kg je dolu a potom sa rozzeriem ako prasa, nedokazem zo ovladat!! Do dalsich dvoch tyzdnov mam tych 5kg naspat, nastastie bez kil navyse, to si musim zaklopat. Ale tentokrat chcem na to ist tvrdo, od pondelka! kto sa prida?? Max 2000kJ denne, da sa to!

Kyara

kašli na celú diétu normálne jedz samozrejme ne sladké a vyprážané , jedz len do piatej , potom max nejaké jablko a uvidíš len tak dokážeš schudnúť aj viac jak10kg ak budeš mať pevnú vôlu, a keď by si náhodou aj cvičila ešte lepšie a rýchlejšie to dáš dolu aj spevníš

cleopatra123

diety su na figu to sa docitas na kazdej solidnej stranke ak chces schudnut natrvalo musis celkovo zmenit zivotny styl inak to nejde trochu sebadiscipliny a pohybu strava je podla mna 80% a pohyb 20%, viac bielkovin,zeleniny, menej sacharidov, mozes sa inspirovat dukanovou dietou aj ked podla mna je prilis drasticka na traviaci trakt odporucam precitat clanky na stranke www.vladozlatos.com ja som sa tam inspirovala

odpovedam

a co tak aj pohyb? ;-)
Detox moze byt nebezpecny. Ak prechadzas na iny typ stravovania, musi to byt postupne. Su sialenci, ktori jedia len ovocie. Keby na to presli zo dna na den, umreli by. Nerob hluposti a netyraj svoje telo este viac. Proste postupne uberaj nezdrave jedla, zarad zdrave, pridaj pohyb aspon 4x tyzdenne a maj vytrvalost. Ak si nevies rady, obrat sa na dietologa.

sewie

ked rychlo razne schudnes tak to opat priberes dva krat tak rychlo a aj cosi navyse...ci planujes sa do smrti vyhybat oslavam , opekackam a pod?...ked jes normalne, zdravo po cely cas a raz za cas sa prejes, tak ti to neublizi!jedna opekacka, akcia cokolvek sa ti na vahe neodrazi-lebo tvoje telo si nepotrebuje tolko ukladat ked vie ze dostane dost aj na druhy den..ale ked ho vyhladujes nejakou sialenou dietou-juchuuu po jednej opekacke naberes....tak rozmyslaj

ewelinecka1

Lenze ja potom chcem sice normalne jest, ale prejst na zdrave stravovanie t.j.male porcie 5 krat denne a len do 6.Lenze vzdy nieco je, nejaka opekacka, akcia s chlastom, proste nieco, co mi brani drzat dlhodobu dietu, chapete? preto musim schudnut razne a rychlo a potom len udrziavat, oki, tak baby co navrhujete? ja by som si dala mliecnu dietu, prvy den len pitie cajov - detox, alebo dukan ci atkinson?

weird_

precitaj si este raz co si napisala a mas aj odpoved na svoj problem

= prestan dietovat, jedz normalne, vyries si vztah k jedlu a k telu a mas to.

ps: preco je zrovna pondelok ten magicky datum kedy bude konecne vsetko inak? ...just curious.