Predpise mi doktor Neurol?

Príspevok v téme: Predpise mi doktor Neurol?
dodko543

mam otrasnu pracu - natlak,milion papierov, dlha pracovna doba a na to vsetko co v tej firme robim aj nie vysoky plat. miesto zmenit nemozem pokial nebudem mat iny job.
vecer aj 3 hodiny zaspavam ze co bude zajtra v tej praci...
chystam sa navstivit doktora.predpise mi len tak NEUROL aby som mal aspon noc kludnu??? ake mate skusenosti?

Tomas12345

Tuším benzodiazepíny môže predpisovať i obvodný.
Každopádne Neurol je len na krátkodobé užívanie, nemal by sa brať dlhodobo lebo vyvoláva závislosť.

Takže moja rada je taká že krátkodobo to užívaj, ale z dlhodobého hladiska začni užívať guajacuran ktroý uvolnuje svalstvo.

Veronika_27

O neurole som nepočula nič dobré... vraj človeka poriadne oťapí, cíti sa malátny atd. proste človeka vyradí z funkcie, neodporúčam ak to nie je fakt nutné, radšej by som odporučila nejaké homeopatiká, dobré skúsenosti mám so Sedativ PC, ktoré som používala počas skúšok, kedže dosť stresujem a prešla som nimi hladko s dobrými výsledkami...

Bruno333

Neurol este nikdy nikomu nezmenil zivot a nepomoze ani tebe...ja som to mal tiez, dal som si jednu tabletku:nic, 2, zase nic, 3,4,5:stale nic...Sup do kosa!!! Uplna blbost

DzanaFX

opica zrejme dodko má nejaké záväzky, preto nemôže dať výpoveď, bol by to dosť nezodpovedný krok...Ja to plne chápem, tiež nie som spokojná, ale neviem si predstaviť byť bez roboty, mám kopu záväzkov...Až niečo nájde, isto tam skončí...

opica

radsej ako pchat do seba oblbovaky, ktore ti este viac znizia vykonnost, daj radsej vypoved...
toto nie je riesenie..