Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

STREDOSKOLSKY INTERNAT v 3rocniku strednej skoly a brigada popri nom?

Príspevok v téme: STREDOSKOLSKY INTERNAT v 3rocniku strednej skoly a brigada popri nom?
bodockabiela

Mam uz 18 rokov a od bud.roka prestupujem na skolu do ineho mesta a musim ist na internat.Pocula som ze na stredoskolskom platia dost prisne pravidla co sa tyka vychadzky a pod.Lenze ja by som chcela popri skole pracovat, najst si nejaku brigadu a samozrejme ze to mozno bude aj dlhsie ako je ich vecierka do 18:00 alebo neviem ako to je.Da sa nejakym sposobom dohodnut s vychovavatelmi ze ked som plnoleta by som mohla absolvovat brigadu ci na to mozem rovno zabudnut? Dakujem za kazdu radu.

Shelby

Ja som na intráku v LV a nie je to tam zlé. Vychovávatelky nie sú velmi prísne ale tak to záleží aj od intráku na ktorý ideš.
U nás prváci majú byť najneskor do 17:00 na intráku, druháci do 18:00 a tak to pokračuje ale ak budeš mať brigádu alebo ak máš aj nejaké koníčky tak ťa samozrejme musia pustiť. Neplnoletí niekedy musia nosiť papier od rodičov ale ty kedže máš 18 by si nemala. S vychamim sa smozrejme aj dá dohodnúť deň predtým za nou prídeš a povieš že zajtra budeš napr. do 22 niekde preč tak v pohode.
Fakt záleží od intráku na ktorom budeš.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

STREDOSKOLSKY INTERNAT v 3rocniku strednej skoly a brigada popri nom? - Fórum - ZDRAVIE.sk