Najlepšia maska na vlasy

Kovalickovic

rozhonde si zapni notino a pozri matrix masky pre poskodene vlasy pripadne ziaja ale tu by som si dala ja ako prvu

Zazi

Za tie peniaze velmi kvalitna maska, navyse kokos vam voni z vlasov velmi dlho:-) Lee Stafford CoCo LoComaska na vlasy s kokosovým olejom . Kupujem na Notinu, v obchode som ju nikty nevedela najst.

katinka45

sesternica mi odporucila vybornu znacku prirodnej kozmetiky ona to uz dlho pouziva a je velice spokojna tak ma nahovorila a pomohli mi prirodne balzamy na vlasy poklad inkov a rhea da sa objednat iba z netu ani v jednej drogerke som ich nevidela je to stranka happyskin.sk

Radanka

Ja som sa zalubila do olejov na vlasy, super mi pride tento. Ale nevidela som ho nikde inde, iba na notinu. -odkaz odstránený-

Andyyy

Kallos uz nikdy!!! mala som co robit aby sa mi vlasy po tomto smejde znova dali do poriadku. A podarilo sa to jedine s Kerastase. vrelo odporucam.

Pupavkapup

Tiez pouzivam Kallos KJMN ako Emma 37. Je lacna , ale kvalitna. Neviem, ci niekte zozenes, ale aj ja ju mam z Notina.

Kamila123

Mne na zničené vlasy nepomože nič iné len doplniť vitamíny. Masky a balzamy sú fajn ale zničené vlasy mi nezachránia