Brat flirtujúci so spolužiačkami

Príspevok v téme: Brat flirtujúci so spolužiačkami
::Lucia_

Mám staršieho brata, ktorý si neustále vypisuje s mojimi kamarátkami a flirtuje s nimi + už bol aj s jednou spolužiačkou na diskotéke. Vypisuje si aj s mojou bývalou najlepšou kamarátkou s ktorou si už teraz veľmi nerozumiem a aj s mojou "nepriateľkou" s bývalou spolužiačkou ktorá sa správa ako keby som bola niečo menej. A ja to teraz nejak neviem prekusnuť. Čo s tým?

protiprudu

Co s tým že ťa to vytaca? Zmier sa s tým že brať je taký aký je a radšej nevod domov žiadne kamosky :)

Magy

Mila Lucia. Odpoved na tvoju otazku moze byt len jedna. NIC s tym! Nestaraj sa do toho, co robi tvoj brat, zvlast ak to nema nic spolocne s porusovanim zakona alebo kruto nemoralnym spravanim. Je to jeho sukromna vec, ako si riesi svoj intimny zivot a ty mu do toho nemas pravo vstupovat, aj ked mozno k niektorym dotknutym osobam mas, resp. si mala nejaky vztah v minulosti. Skus si to otocit. Ako by sa tebe pacilo, keby sa ti staral do toho, s kym ti chodis, bozkavas sa, objimas, vypisujes zamilovane spravy...?? Stavim sa, ze by sa ti to nepacilo ani trochu. Tak mu nerob to, co nechces, aby robil on tebe. To je dost vseobecne pravidlo, ktorym by si sa mala riadit vseobecne aj v buducnosti ;)