Skusit ci nie ?

Príspevok v téme: Skusit ci nie ?
csssssscsssc

ahojte.. hm pytam radu na ktoru asi viem odpoved.. ale .. predsa.. paci sa mi jeden muz.. velmi .. viem ze sa pacim aj ja jemu lebo kazdy den v praci namna pozera usmieva sa a aj kolegyne mi to povedali ..a mali sme taku malu party tak sme boli spolu a padli aj bozky.. drzal ma za ruku krasne za ruku aj ma siel odprevadit.. proste zlaty .. ja som v ten vecer co som bola snim chodila s priatelom s ktorym som sa dva dni na to rozisla... boli sme spolu a rozpravali sme sa.. rozpravali sme sa omne a onom .. vedela som ze ma priatelku a dieta.. ale aj napriek tomu dokazal byt somnou .. povedal mi vsak ze ju uz podviedol a je snou len iba pre to dieta.. neviem ci budete chapat vlastne oco mi ide :D ale .. neviem co robit.. po tej party sa namna usmieva stale ako prejde dotkne sa ma atak.. paci sa mi .. a kolegyna mi vravi ze to mam urcite skusit.. lenze.. viem ze priatelku by kvoli mne asi nenechal lebo snou je dost dlho .. ale kvoli dietatu ..

protiprudu

Tie kolegyne ťa určite maju rady a chcú ti len dobre :) tak to máš stastie lebotakych dobrých kolegýň je malo, väčšinou su zlomyselne a skodoradostne

fero11111

skor ako nadrzana znies ze konecne po dlhej dobe co ma o teba zaujem mi to pride a ty si sama happy a co je naj aj kolegynky v praci ta podporuju samotne zeny proste brutal a my tu muzi musime zachranovat co aj tak nezachranime sa ta dotkne a ty zmeknes ... tak si natom auz si premyslala co ked ta da dole a sa pohadate vies si to potom predstavit v robote v praci a korked to vedia uz aj tvoje herecky v robote kolko mas rokov ak to nieje tajne

csssssscsssc

hm... potrebujem facku .. dakujem za prispevky .. zniem ako hlupa naivna hej ved v pohode.. neberiem.. svoje spravanie neviem odvovodnit.. ale .. moje rozmyslanie bolo neuvazene..

fero11111

nemas zac a potom sa cudujem ze vam nadavame do kur... neskutocne to si tak slaba alebo mas tak male sebavedomie ze akurat ti treba muza co ma decko a ma dokonca doma pichacku a ty sa mu sama nukas necitis sa tak trosku ako kur... ??? to takto si asi vobec neuvazovala co nemam slov na dnesny svet :((( a ty normalne to pises ako vyhra storocia neviem jak vyzeras alebo co ale mam pocit ze tvoj prispevok je ako z rise snov ze je to jeden neskutocne charizmaticky clovek a dobrak od kosti co ma odprevadil domov :D mojo asi mas 15 abo co pokial do teba nevojde urobi setko pre teba akonahle padnes za vlast si len dalsia ciarka na jeho zozname no aku mas odpoved ty? ze ho milujes nie ?

jumbák

Nehnevaj sa dievča, ale normálne si ma naštvala. Azda nemáš žiadnu hrdosť? Alebo si naivná? Sám sa ti priznal, že svoju ženu už podviedol. Čo by mu bránilo, aby nechal aj teba a nepodvádzal ju s inou? Je to debil, ktorý čaká, kým mu dáš a potom ťa nechá. A ty si tiež divná, ak by si mu bez výčitiek bola schopná rozbiť rodinu. Nehovorím, v manželstve možu byť nezhody a tak si obaja manželia hľadajú iných partnerov, lenže čo ak to v manželstve škrípe len z jeho strany? To nemožeš vedieť.

fero11111

blazniva salena zena ktorej chce znicit dalsi magor zivot ide mu len o tvoje nohy a co mas medzi nimi si sialena hlupa a naivna clovek ktory suka doma suka aj inu myslis ze teba nebude podvzadat ? neuveritelne ... strasne ale strasne by som rad vedel ze aku odpoved mas ty ale myslim si ze mu roztiahnes a skoncis ako milion inych podviedie aj teba a znicis si zivot aj setko budes snim mat dieta s inou ma dalsie dieta a mozno pride aj dalsia zena ste neuveritelne