Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milenec... ??

Príspevok v téme: Milenec... ??
Komplikovana

Mám menší problém...neviem, či ste boli v takej situácii niekedy..Dala som sa "dokopy" s jedným chlapcom, stretávame sa, keď je to možné, ale ide iba o sex.. on mi to jasne vysvetlil, že vzťah riešiť vôbec nechce, a že takto mu to vyhovuje..Rozumieme si aj ako kamaráti, máme o čom kecať vždy, sranda je.. Takže som pomaly na neho namotaná, akurát, že to nesmie vedieť.. Je to vlastne aj jeho vina, lebo keď sme spolu, namotáva ma, rečičky a pod., pritom vie, že nemusí.. Sám sa mi ozve, iba keď chce on, teda keď má čas, že by sme sa stretli a sexovali.. a tak niekedy pokeciame na nete, ale inak žiadny vážny záujem z jeho strany... Akú máte skúsenosť, vznikol Vám vzťah z takéhoto nezáväzného sexu? Alebo je možné dosiahnuť ignoráciou, že by som mu chýbala aspoň trošku?? Dakujem za rozumné rady.

betka86

Z mojich skúseností toto nikdy vo vážny vzťah nevyrastie. Ber to jednoducho ako hru. Či jej nechceš hrať, tak na neho zabudni;)

Barboreenka

Toto by som nestrpela aby som bola pre chlapa len taka zena ze ma zavola a ze sa s nim stretnem len ked to on potrebuje. Byt tebou sa na neho vykaslem

ANGEL-DEMON

ovecka... nemáš pravdu.. ta chemia ci ako to nazvat musi byt vzajomna... chlap asi nepojde s nejakou smradlavou špatnou z osady
pokial ma nejaku uroven, je slusný...
ja ako som sa rozisla s mojim ex... s nezaväznym sexom nemám problem... na ziadneho som sa nenaviazala...asi tak... ja som mala skor problem ze to oni na mna...

0vecka

stara tema ale predsa..

v pohode sa to moze stat ze z toho nieco bude. Problem je ale v Tom e vecsinou je chlapovi skoro jedno s kym sa vyspi, ale zena si vybera a teda v takomto kamaratstve je to tak ze ta zena toho chlapa vobec nemusi nejako zvlast pritahovat ale ten chlap tu zena vzdy pritahuje a teda je logicke ze skor to nezvladne ona ako on.

Bibis1

@vladkousko suhlasim s tebou. Nemozme kazdeho hned sudit. Nikdy nevieme ako sa citi, co si prezila, cim si presla.

diziana

ja neviem pochopit to,ze ako je mozne,ze v mileneckom vztahu sa vacsinou zdmiluje zena a muz ma na haku.nechspem toho muza,ze co ziadne citenie nema?ved uz len ten sex spaja dvoch,tsk nechapem preco niektori ignoruju?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milenec... ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk