V 22 bez vzťahu...

Príspevok v téme: V 22 bez vzťahu...
kvetinka25

ahojte... našla som toto fórum tak ma napadlo že sa tu aspoň vyrozprávam :) mám 22 rokov zachvilu 23, o rok končím vysoku, myslím že som inteligentná a aj pekná, ale doteraz som nemala normálny vzťah... mala som jeden, ale bolo to o ničom, skôr som nadobudla pocit sklamania.... sex som ešte nemala a začínam mať z toho už mindráky, že budem nejaká divná keď k tomu dôjde až neskôr napr. v 23 alebo tak... nebudem už stará koza na prvý sex? čo si o mne bude myslieť?? a celkovo ma trápi, že nemôžem nájsť muža, ktorý by mi bol tou spriaznenou dušou, chcem spoznať lásku a všetko to okolo toho... nechodím na diskotéky tak nemám veľa šancí spoznať nových ľudí a v škole je chalanov minimum... ste na tom niektorá podobne? :/

Tungsten

milli, to bude isto tým ;) mne sa zas už aspoň päťkrát snívalo, že som bola tehotná, vždy tak, že by to technicky nebolo možné :p niekedy som sa nad tým ani nezamýšľala a brala som to ako fakt (a snažila som sa vysvetliť rodičom, že za to vážne nemôžem), inokedy som ani nevedela, že som tehotná, lebo veď ako by som asi mohla byť :D až kým som neporodila. a predpokladám, že to je dôsledok toho, že keď sa niekedy s kamošmi bavíme, či chceme mať deti a kedy a koľko, tak ja vždy vravím, že chcem, a v duchu si dodám, ak bude s kým :p

Tungsten

kvetinka25, aj ja som vybadala istú podobnosť :D

Kyara: facsinujúce, ako si si rýchlo vytvorila názor na niekoho, koho poznáš len z pár príspevkov na anonymnom fóre... a takisto ako si ju rovnako rýchlo a anonymne neváhala dourážať. ono je zásadný rozdiel v tom, čo človek píše tu, a ako sa prezentuje medzi ľuďmi - ja tu tiež o sebe píšem, že som inteligentná, a myslíš, že to hneď znamená, že si to píšem na čelo, aby všetci vedeli, a myslím si o sebe, že som bohvieaká múdra? je to jednoducho fakt, taký istý, ako keby som povedala, že mám hnedé oči, a neviem, čo by som dosiahla, keby som sa tu hrala na skromnosť. to, ako sa správam a čo rozprávam medzi ľuďmi je o inom a netýka sa to IQ, ale skôr EQ. predpokladám, že kvetinka je na tom presne tak isto

Tungsten

lost: asi so všetkým súhlasím... aj s tým bicyklovaním :D aj keď to, čo píšeš, je skôr o skúsenostiach a zameraní, a to je jasné, že je lepšie, keď sa dvaja dopĺňajú (napríklad teraz by sa mi perfektne hodilo mať chlapa, ktorý by mi preinštaloval windows, lebo aj keď som to už raz zvládla sama (to tá inteligencia :p), bol to celkom traumatizujúci zážitok). a bolo by super, keby mali všetci také názory, ako ty. ale čo sa mi už viackrát stalo - keď ľudia zistia, koľko toho "viem" (v zmysle IQ - že mám dobrú pamäť, rýchlejšie uvažujem a kombinujem atď), namiesto toho, aby si povedali to je super, tej sa budem držať, pýtajú sa takmer podozrievavo - ako je možné, že si všetko pamätáš?? hlavne ak sa podobná situácia viackrát zopakuje (stačia úplné banality, ako že niekomu pripomeniem, že chcel ísť cestou späť do bankomatu, a viem, že tá jasne svietiaca vec na nebi je Jupiter). a to som napr. tú pamäť ani nikdy nezneužívala na vyťahovanie 5 rokov starých hádok ani nič podobné :D ani si absolútne nevyberám ľudí, s ktorými sa bavím, podľa inteligencie, ale podľa príčetnosti, ako si to nazval ;)

milli11

Tuto otazku mi moze hocikto odpovedat, nehanbite sa. ;) :))) Mna napadlo, ze to moze byt tym, ze vecne niekto v okoli mi da otazku ako:

- mas frajera?
- preco nemas? Si prilis vyberava?
- ale v tvojom veku som uz bola vydata, mala deti.
- pocul/a som, ze sa tvoja spoluziacka vydala a co ty?

kvetinka25

milli ďakujem za gratuláciu , a som rada že si niekto nemysli že som premudrela :)
a tie sny no neviem, nevyznám sa v tomto, nerozumiem snom, takže ti neviem povedať...možno je to len perenesné niečo z tvojho života súčasného, nenúti ťa niekto k niečomu? (myslím, či nie si nejak pod nátlakom, alebo tak... ) robíš niečo, čo robiť nechceš?... inak neviem

milli11

Kvetinka, aj sa pripajam ku gratulacii, vsetko naj! A ja si vobec nemyslim, ze si premudrela alebo namyslena. :)

Inak, mne sa casto sniva, ze som nutena (svojimi blizkymi, rodinou) sa vydat za nejakeho chlapa, ktoreho vobec nepoznam a ani ho nechcem! :((( Ako v stredoveku. Niekedy sa zobudim este pred svadobnym slubom, ale niekedy sa aj vydam, ale hned rozmyslam, ako by som to manzelstvo anulovala alebo sa hned, ako to bude mozne, rozvediem.

Co sa tyka mojich snov o randeni, bozkavani, milovani, to su uzasne sny. Ale moje svadobne sny, to su vsetko nocne mory, vzdy si v nich musim zobrat niekoho, koho nepoznam ani nechcem. Mohlo by to nieco znamenat?

kvetinka25

no Kyara, keď sa ti nepáči čo píšem, tak to nečítaj, nie som premúdrelá a neobkecávam veci tri hodiny, ani nečakám že ma niekto bude potom počúvať, skôr som ja tá čo počúva drísty ostatných a nemo ich akceptuje... ja len hýbem mozgom pritom keď rozmýšľam a to chcem aj od chlapa... nemyslím si o sebe že som dokonalá a najlepšia na svete , ale nie som na tom tak zle aby som sa vláčila s kade kým...tebe pravdepodobne stačí mať akéhokoľvek hlavne že je to chlap a máš sa s kým ukazovať že? :) dobre že nie si chlap lebo by som ťa asi oplula keby som ťa stretla,that´s all......

Kyara

vieš kvetinka možno v tom je chyba si premudrela až príliš a hovoríš to tak presvedčivo a sama o sebe tak už to je čo povedať , ty budeš jedna z tých , ktoré tri hodiny obkecávaju úplnu blbosť a čakajú že to niekto bude počúvať omyl , myslím si že tvoja "inteligencia " a nadradenosť je tvoja chyba stačilo mi si prečítať kúsok a mám ťa plné zuby a byť chlapom ťa kašlem jak si celá ... pani profesorova

kvetinka25

alchemist - ďakujem pekne :)
Tungsten - sme si veľmi podobné :D až na to že ja mám záujem sa s nimi baviť, ale to s tým že si plachá a to chodenie do spoločnosti atď. súhlas :) a tiež si myslím že som asi moc inteligentná ...
ajajaja, lost - chlapi to veru ťažko znášajú, keď sú menej inteligentní ale platí to aj opačne si myslím :)nedokážem sa väčšinou dlhšie baviť s niekym kto je menej inteligentný (alebo ako to nazvať) niežeby som ich podceňovala alebo čo, ale proste ja mám iný rozhľad na určité veci, iné názory, ktoré sú ďalej a konverzácia potom viazne... nedá sa nadviazať na niečo o čom ten dotyčný nemá ani šajnu, je to dané vzdelaním a všetkým tým ostatným, a je známe že keď človek bude mať aj 10 VŠ a bude sa stretávať len s ľuďmi ktorí sú na nižššej úrvoni klesne na tú ich... nemá význam sa baviť o tých číslach (IQ) pretože nikto sa na začiatku keď sa zoznamuje nepýta toho druhého aké máš IQ? :D ale celkovo inteligenciu človeka,alebo tú príčetnosť ako to nazývaš spoznáš hneď podľa reči a netreba na to ani žiadne testy... lebo vždy to odpovedá aj tým číselným hodnotám ... a ako ajajaja hovorí je rozdiel keď je niekto tých 85 a druhý 120 , to je ako keby si chcel škodovkou predbehnúť BMW (nevyznám sa v autách ale hádam mám pravdu) :D
a nie ja som prvý augustový týžden mala 23 :D
SADIE 66 radšej budem sama ako sa dívať na niekoho kto sa mi nepáči alebo sa snažiť komunikovať s niekým kto mi aj tak nebude rozumieť :( mačacia pani :D ja si nakupim zakrslych králikov :DD

lost

"Ked príde rodina na pár týždnov domov som s toho zúfala"

hehe !! :)))

Mne MAXIMALNE staci, ak tam idem raz za cas na nedelny obed :P uplne mi tych 5-6 hodin staci :) A to tam nechodim kazdy tyzden!! :)))

TYZDEN cely, to si uz fakt nedokazem ani len predstavit..