V 22 bez vzťahu...

Príspevok v téme: V 22 bez vzťahu...
kvetinka25

ahojte... našla som toto fórum tak ma napadlo že sa tu aspoň vyrozprávam :) mám 22 rokov zachvilu 23, o rok končím vysoku, myslím že som inteligentná a aj pekná, ale doteraz som nemala normálny vzťah... mala som jeden, ale bolo to o ničom, skôr som nadobudla pocit sklamania.... sex som ešte nemala a začínam mať z toho už mindráky, že budem nejaká divná keď k tomu dôjde až neskôr napr. v 23 alebo tak... nebudem už stará koza na prvý sex? čo si o mne bude myslieť?? a celkovo ma trápi, že nemôžem nájsť muža, ktorý by mi bol tou spriaznenou dušou, chcem spoznať lásku a všetko to okolo toho... nechodím na diskotéky tak nemám veľa šancí spoznať nových ľudí a v škole je chalanov minimum... ste na tom niektorá podobne? :/

SissiB95

No ja som na tom podobne, mám 23 rokov a vačšinu života som sama. Nemôžem povedať že by mi to vadilo, niekedy vadí ale zväčša nie. Najdlhší vzťah som mala asi 4 mesiaca, ale za posledné 3-4 roky som fakt nenašla nikoho kto by ma zaujal tak že by som s ním chcela byť. Občas mám aj ja obavy že ostanem sama a možno mám veľké nároky. Je to o to horšie že v podstate bývam sama, som zvyknutá na to byť sama aj ked mám dosť kamarátov s ktorými sa často stretávam. Som zvyknutá na to že robím to čo chcem a nikomu sa neprispôsobuje, preto mám strach že ak sa budem mať niekomu prispôsobiť bude to problém. Ked príde rodina na pár týždnov domov som s toho zúfala, lebo to už nieje tá pohoda a pokoj ako ked som sama...

ajajaja

100 a 120 je normalne, to v beznom rozhovore sa ani neda postrehnut...

mam znameho s iq genia (asi aj viac ako 150) a da sa s nim rozpravat o beznych veciach normalne...rozdiel je az keby sme sa zaujimali obaja o to iste ,tak vtedy je to priepastny rozdiel ...z toho vyplyva napr.ze nie je dobre ,ked partneri pracuju v rovnakom odvetvi ,lebo je tam tendencia sa porovnavat a zena este prezije ked je menej uznavana,ale muz asi sotva...ego nepusti...mozno to pred nikym neprizna, ale stvalo by ho to vnutorne

SADIE66

KVETINKA 25

je to proste tak, neverim, ze niekedy niekoho najdem, teda takeho s kym si budem rozumiet a bude sa mi aj pacit....uplne sci fi predstava.:D zeby som bola narocnaa...hmm...mozno ano, dnes mam celkom fajn naladu tak nepodliaham smutku a pANIKE Z TOHO... ale obcas je to dost zle predstavujem si, ze budem s niekym kto sa mi nepaci, a ani si s nim nerozumiem..dost zle:(

ale asi to necham tak, nech sa to vyriesi samo a ked ne tak kupujem psa macku a budem taka stara macacia pani....:D

lost

hmm jaj tak :) ale to su 3 smerodajne odchylky rozdiel :)

otazne potom je, ako by sa ti dvaja dostalo vobec do reci v prvom rade a nie to este do partnerstva :)

a co tak 100 vs 120? :)

ajajaja

ja som to myslela tak ,ze asi tazko si budu rozumiet muz iq 130 a zena 85...alebo naopak...budu mat pravdepodobne ine zmyslanie ...ine kariery, budu sa ocitat v inej spolocnosti...a taka zena 85 by si asi nemala velmi co povedat s ludmi z muzovho prostredia...mozno v nejakej telenovele...

lost

no nazdar..

ono mi to seklo prispevok vdaka jednemu znaku, no nic :)

asi osud, inak som napisal prilis uprimny a prilis urazlivy a zosmiesnujuci prispevok na ucet ludi, co si umyselne vybraju "menej inteligentnu' parnterku,

mozno mi ten 1 znak zachranil ucet pre banom, osud je osud, asi preto dnes fuka a nesvieti slnko, sranda..

lost

Preto mam na toto tak jasny a ostry nazor, lebo len vyslovene dement si moze mysliet, ze tyč s priemerom 30mm zvladne rovnaku zataz ako tyč s priemerom 50mm napriklad..

To nie je o IQ, ani EQ, ani A

lost

nj ale taki ludia su RETARODOVANI :)

ak ma muz nizke IQ, ale ma TRIEZVY a PRICETNY rozum, ak vobec nejaky, tak to neberie ako "joj ona je lepsia, rasej si najdem sprostejsiu" ale berie to tak, ze sa ma este vela vela ucit..

a to nie len v pripade manzelstva, partnerstva, rodiny, ale aj bezne..

proste to treba brat tak nejak ze "sportovo" :)

nenavidim takych retardov, co sa snazia napodobnit lepsich, ... a to nie len v inteligencii, ale stava sa mi to casto napr na cestach, ze ja si idem pomerne sportovo a nejaky trulo na starom BMW sa ma snazi dobehnut.. kazi mi radost, lebo ked sa zabije, budem mat pocit viny :D a to iste vo vztahoch, ked sa niekto snazi druheho dobehnut, za kazdu cenu, zvycajne to vsetko pokazi a znici..

ja osobne nemam vysoke IQ, aspon nie to co mi tie IQ testy vyhadzuju :D (a ani v skole som to nemal nic extra), avsak kazdopadne IQ nema na pricetnost az taky velky podiel / velku vahu :)

nastastie :D

ajajaja

lost, to co pises, je sice pekne, ale neverim,ze realne ,lebo vacsina ludi a hlavne chlapov (sutazivejsi) sa tak nesprava a proste musi mat pocit,ze ma navrch, lebo spolocnost este stale viac dba na to, aby sa chlap o rodinu postaral, a ked sa o nu ma postarat dobre, tak musi byt intelignetny ,sikovny ,priebojny a bla bla bla....

to neni moj nazor, ale nazor vacsniny ludi, hoci aj podvedomy...

ale osobne by mi nebolo jedno, ci moj potencionalny manzel bol v iq podpriemerny, nie preto,ze by som sa vyvysovala ,ale taki partneri si proste nadlho neporozumeju...nejaka iq vyrovnanost musi byt...

lost

a ako v kazdej teamovej hre, rychlejsi, silnejsi alebo inteligentnejsi by sa moralne mal prisposobit pomalseimu, slabsiemu a menej inteligentnejsiemu, inak to nie je teamova hra, ale divna solo hra, resp. ako keby sa stretli dvaja nahodni ludia..

(to je priklad z bicyklovania v skupine :P vzdy by sa malo ist tempom najpomalsieho.. inak to nema vznam.. ak sa explicitne inak nedohodnu)