Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kam na rande bez penazi

Príspevok v téme: Kam na rande bez penazi
kamnarande

mam noveho priatela a chcela by som byt aktivna a zorganizovat super rande.. problem je v tom, ze nemam dostatok penazi, takze ziadne vecere a drinky alebo koncerty... neviete prosim poradit nejaky fajn napad co robit? chcela by som ho velmi prekvapit a ukazat ze aj ja viem nieco vymysliet... dakujem )

tasty

mňa raz v zime frajer zobral na prechádzku do parku, povedal mi to predtým, aby som sa teplo obliekla, po hodinovej prechádzke vytiahl v aute termosku s fantastickým čajom :) a koláčikmi od mamičky :D to bolo fakt super rande, takéto rande nenahradí ani žiaden luxusný čaj v nejakom super bare :)

MCKarny

Je úplne jedno kam zoberieš ženu na rande. Ide hlavne o emócie ktoré spolu na rande zažijete a ako hlboko sa spoznáte. Miesto je viac menej nepodstatné. Odporúčam článok s videom - www.manclub.sk

blake

:D :D :D ja mam taketo lacne rande s priatelom skoro furt :) a podla mna take su najlepsie. staci sa ist prejst, sadnut na lavicku, povypravat. alebo sa ist povozit na aute alebo na bicykloch.. a samozrejme najvacsia romatnika, ked ideme do skusobne a zahrame si spolu. akoze na nastrojoch :D hudobnych :D

george303

Ja som teraz stretol dievca uplne uzastna :DD Prisiel som zanou ze kam pojdeme som nevedel na vačku som mal dost penazi ochotny obetovat ich auto naleštene celý nahodení a ona mi povie ze tu nechaj auto a ideme sa prechádzať :DD
A odvtedy sa iba prechadzame a tak :DD Fakt ma nic nestojí az mi je to trapne a furt vymislam nieco co by som jej kupil aspon :D

Betka132

necitala som ostatne rady, ale co tak priroda? ja chodim hrozne rada do prirody, zober ho na turu. tam vela minat nemusite, zbalite si doma chleba s maslom a je to.

trudiollala

Adam Krt, cudujem sa, ze mas vobec aku frajerku spominat pri tomto odmietavom pristupe. :P

Lenze ci chce sestrit alebo nie, tak na jedle sa setrit neda, jest musi tak ci tak, takze spravit prenasatelny obed a zjest to po vycerpavajucej prechadzke na peknom mieste v lese, to predsa nie je utracanie :d odporucam napriklad spravit domacu pizzu, nahadze tam len to, co ma k dispozicii.
a dobre, nech nezerem, miesto dezertu cerstve ovocie. a aj tu mam odpoved pre adama krta, ktory mi vyhodi na oci, ze asi necitam letaky z kauflandu, ze jablka idu po 1,50 za kilo, tak nech si odtrhne nieco zo zahrady. alebo zo susedovej. alebo chodte po obede na zmrzku. to uz musi mat tolko chocmesu, ze ju zaplati za nu, ved nachystala cely obed..
ale mna by najviac zaujimalo, ako to cele dopadlo

guide

Alebo ma napadlo, choďte len tak na nejaký autobus čo uvidíte ako prvý a niekde vás odvezie, budete mať výlet:D
Zas neverím, že by si nesplašila peniaze ani na nejaký autobus, horčicu, alebo čo ja viem.

guide

Presne, keď sa ide opekať, ide sa do prírody a keď to má mať ten správny šmrnc, nebudem si brať nejakú kuchynskú súpravu. Špekačku si položíš na chlieb, nejaký obal, alobal ako píšeš alebo hocičo iné. A keď ti už vadia špinavé ruky /v blate sa s nimi hrabať nebudeš a ani ich olizovať, tak nechápem/, zoberieš si vodu do fľaše a môžeš si ich takto "umyť".
Inač na schovávačku by som sa zahrala, to budem držať stranu Adamovi :D, dokonca niekedy sa aj naháňame...
a tie aktivity:
- hrad, bicykel, korčule - stále sa dá ísť na iné miesta, nejaký výlet, iba taká prechádzka - to tiež hocikde, ísť ku vode niekde, hry s loptou... ale to už tu bolo spomenuté všetko
Podľa mňa, keď si rozumiete a viete sa spolu zabaviť na hocičom, je jedno kam pôjdete...

zzuzzu

Tak si predstav že ja som myslela bratislavský hrad, kde sa vonku neplatí, či inú pamiatku, ktorú maju v okolí, lebo všade niečo je Niekto to pochopí hned a niekomu to treba vysvetliť, čo uz.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.