Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľká nevnímavosť ?

Príspevok v téme: Veľká nevnímavosť ?
Nataallia

Ahojte. Mám 18 rokov a donedávna som bola zarytá vegetarianka. Mala som samozrejme nedostatok železa tak som musela začať ako tak jesť mäso a brat lieky na železo.To asi tak pred mesiacom. V rodine sa mi vyskytli depresie. Nejdem písať o tom, že sa cítim unavéna a typické negatívne účinky nedostatku železa. Dakedy sa dosť často cítim zle ale to asi každí to čo ma trápi je veľká nevnímavosť. Hovorím o takej nevnímavosti, že dakedy nevnímam čo vravím, citim sa ako vo sne a dakedy mam pociť ako keby moje vedomie upadalo a ako keby moje ja odchadzalo. Mám taký pocit ako keby moje vedomie odchadzalo a strácam samú seba. Nenapadá vás čo by to mohlo byť ? je to mozný negativny účinok nedostatku železa alebo začiatočná hlboká depesia ? Alebo niečo iné ? Okrem toho mam nábech na cukrovku ale v tom nevidím žiadnu súvislosť .Bojím sa že by mi mohlo byť niečo vážne a že no blbnem alebo ako by som to mohla pomenovať. Ale ešte k tej depresii cítim sa celkom pozitívne naladená tak ja neviem. Velmi by mi pomohol vás názor a som vďačná za akýkoľvek nápad čo by to mohlo byť , pretože vážne sa bojím tej nevnímavosti.

Nataaia

Ďakujem velmi pekne. Tá depersonalizacia ma veľmi vystrašila, pretože úplne sedí. Netušila som, že niečo také existuje. Idem tvrdo zmeniť životný štýl a robiť všetko preto aby to nebolo horšie ešte raz ďakujem.

poy

K tej nevnimavosti, skús si dať do googlu depersonalizacia, či to na teba sedí. Ako vegetarianka je dost možné že ti chýbajú základné minerály a ďalšie látky, môžeš to mať aj z toho, tak si spestri stravu, poriadne si prestuduj stravovanie a ako prvú pomoc si kúp nejake základné doplnky v lekárni.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veľká nevnímavosť ? - Fórum - ZDRAVIE.sk