Mam domace vazenie a som dospela! Ako na rodicov?

Príspevok v téme: Mam domace vazenie a som dospela! Ako na rodicov?
pomber

Urobila som jednu chybu pred rokom! a teraz mi na to prisli a dali mi zakaz vychadzok vecer.Musim byt doma do 19!!!!! Vsetci kamarati chodia von neskor a ja chcem snimi.Neviem ako im mam vysvetlit ze chybu som olutovala, poucila sa z nej a viac to neuroim.Nechcem si nicit leto pre moju hlupost z pred roka.Mrzi ma to a neda sa snimi vyjednavat.Popri tom vedia ze ja som typ cloveka kt. ked je zavrety medzi 4 stenami tak blazniem.Co by na vas ako na rodiscov naozaj zabralo?Nemam az takych prisnych rodicov.Prvy krat mam vazenie.Kazda rada je cenna rada dakujem.

0vecka

2 flegma tych 200 berie mama takze mala 100 a bohvie kedy prisla ta faktura... mohlo byt ze by na to mala tak za 3 mesiace... a mozno si aj jedlo musi kupovat sama... a neviem ako by sa mame pacilo kebyze jej tam nabehne exekutor...

Mrska Silvuska

...vitaj flegma:-))) a ja uz nepride nik s normalnym nazorom:-)))
zdravim petrisorku...konecne normalne komenty na citanie...
owecka - no vidis, mohla sa teda radsej s niekym vyspat (ked podla tebe boli len dve moznosti riesenia), spojila by prijemne s uzitocnym a nemusel sa o tom nik dozvediet...ne? ved aj to je riesenie...ci?

flegma

ak niekto dostava 300 eur vreckove, a to len od otca, nespomina sa, ci dostavala vreckove aj od mami...nevidim problem z 300 eur zaplatit 200 eurovu fakturu...bez kradnutia

DzanaFX

0vecka nestojí mi to zato sa do toho obúvať, energiu na to som prestala vyvíjať pred rokom, moj oco je alkoholik aj mama, oco má plnú skriňu krabičiek - liekov proti alkoholizmu a akože sa lieči...Bol aj vo väzení a nebudem ho trápiť na staré kolená, radšej som zbalila kufre a odišla som, nech si žije tak, ako sám chce...Snažila som sa všelijako...Tak smola no, nestojí mi to za to...

0vecka

2 DzanaFX vidis a ako je ti dobre.... skusala si aj ine institucie ako policia? myslim ze kebyze sa do toho fakt obujes tak by sa nieco predsa len pohlo...

0vecka

2 DzanaFX presne to hovorim akoze ak by bola nejaka problemova tak mozno mozno ale takto sa nauci len drzat hubu a krok... a to jej do zivota moc neda...

DzanaFX

....a ešte niečo ma napadlo, slečna mala predať iphone hneď, nie až neskôr a s tým vyplatiť faktúrku :-) nemusela by kradnúť mamke retiazky...Ale to už nikto nevráti, zbytočne sa tu hádate...

Pre 0vecka - v zákone je niečo, čo sa aj tak nedodržiava, sú tam napísané veci, na ktoré nikto neprihliada...Rodič by sa mal starať, ale sa nestará často...O mňa sa nestaral a robil aj horšie veci, aj polícia chodievala a tu som, nikto to nevyriešil :-)

DzanaFX

....moja sestra raz urobila 5000sk vtedajších faktúru, oco jej vzal mobil, vyplatil to, ale ona ten mobil nevidela dva týždne...Nikdy viac to neurobila...Tak to mala riešiť aj jej mama...Na druhej strane, ak otec posiela 300€ mesačne vreckové, asi nezarába minimálny plat, tak načo okolo toho robiť toľko rozruchu...Je to celé na hlavu, to riešenie...

0vecka

2 petrisorka dostava od tatka 300 kludne sa za to naje.... alebo aj za tu stofku... matke by stacilo kebyze sa s nou o tom porozprava a strhava jej to z vreckoveho za rok to ma naspet aj s urokmi...

inak tiez mi pride dost sproste od nej ked ma dcera nezaplatenu fakturu a on apovie zozen to ako chces.... v podstate mala dve moznosti... bud nieco stipnut alebo sa s niekym vyspat... to tiez nebolo od matky bohvieako chytre...