Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdravé chudnutie

Príspevok v téme: Zdravé chudnutie
78966

Ahojte sice este len budem mat 15 ale uz mam problem niezeby som bola velmi tlusta ale mam problem mam plnu skrinu peknych veci ale sa do nich nezapnem... Nechcem byt ziadna anorexicka ani taka chuda ze mi bude vidno kosti... Mam chudu maminu ktora ma este mozno menej ako ja... A neviem ako zdravo sa nestravuje... V kazdom pripade chcem zhodit nastalo tak aby som sa dobre citila... A nemala problem s oblecenim... U nas zdrava strava moc nemi a ak sa ku mne niekto chce pridat, povzbudit ma moze najviac chcem zhodit 10 stacilo by aj 8... Vdaka za pomoc

juliana004

Ovocie sa večer nemá jesť, obsahuje cukor, takže ak, tak iba zelenina. A kľudne do 19-tej, pretože až o 20-tej "prestáva" pracovať žalúdok, tak nech to stihne stráviť. Strava musí byť pravidelná, hlavne veľa bielkovín - 80%rastlinných a 20% živočíšnych, a pitný režim. Ak chceš vedieť viac, už iba cez mail.

78966

Diky za reagovanie... Nechcem moc ale ide o to ze mam velku rodinu a stale su svadby,oslavy... A ja do ziadnych siat nevojdem

xxxy

Ahoj, tvojom veku a aj s prihliadnutím na to, že máš maminu štíhlu, by si mala ešte s diétami počkať. Ja som nikdy nebola štíhla, vždy len normál, ale kamošky v 15tich a 16tich dosť schudli a nerobili kvôli tomu nič. Si vývine tak nešaškuj s diétami a užívaj si svoje najlepšie roky. Ak chceš niečo zmeniť, tak po 18tej nejedz, iba ak ovocie a zeleninu. A nepi alkohol ... z toho sa tiež priberá ;)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdravé chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk