Kto pozna homeopata Pavla Bielika?

šumi

Ten čo vie, perdnison neni energoinformacia. a v matrixe zijes asi ty. ako pekne si si napisal - ten, čo vie. to ani jezis o sebe nevyhlasoval, bol pokorny. vedel ze clovek cim viac pozna, tym menej vie.

Ten čo vie

tiež vás prosím,nedávajte tel.č.na Dr.Bielika na tejto platforme.Ľudia žijú väčšinou v matrixe ...nechápu a v podstate ani nechcú chápať.Napriek tomu sa považujú za pomerne vzdelaných.Ako došli k takému presvedčeniu? Pretože fungujú,ako ich učili v škole? Videli to v televízii,poprípade to riešia s priateľmi? Viem podľa seba,že sú potrebné dlhé roky samoštúdia,aby začal človek aspoň trochu chápať! A p.Bielik je geniálny v tom,že sa u neho "zbiehajú" štyri odbornosti (zručnosti). Vyštudovaný lekár má len jednu...a ked na sebe pracuje,tak možno dve. Určité veci sa majú posúvať dalej len opatrne. Nie každý môže mať všetko a pri informácii to platí dvojnásobne! Nechcem tu reagovať na konkrétneho človeka,ale ako to už na internete býva,zdielajú sa tu neskutočné blbosti.....a k tej homeopatii... stručne povedané, je to prenos energoinformácie a samozrejme,že si to Dr.Bielik musí sám namiešať. Kto iný by mu to mal urobiť- minister zdravotníctva? Určite ste si už všimli,ako funguje tento skur..ný systém okolo nás :-)

mimagigi1

Otec81,
Chcela by som sa len spytat nieco k tomu ako ste prisli na to co obsahuju kvpaky ktore podava pan Bielik.
Velmi by ma to zaujimalo, ak je mozne vam napisat a skontaktovat sa aj emailom budem rada .
Moc dakujem,
moj email : miriamagrznarova@hotmail.co.uk
Dakujem

Otec81

Pán Bielik nie je doktor, nejaké vedomosti o homeopatii pochytil od známeho liečiteľa Jozefa Valoviča z Bratislavy-Rače a začal s tým sám, prakticky využil dlhoročné skúsenosti a vedomosti toho známeho liečiteľa. Že vyrába lieky na kolene a že do nich dáva kortikoidy, to je fakt, sám som si dal vzorky analyzovať.
Keď sme od neho prývkrát dostali "lieky" pre nášho 6-ročného syna, boli sme nadšení tým ako rýchlo sa malému zlepšil zdravotný stav. Predtým samé antibiotikum a žena stále doma na OČR-ke. O Bielikovi sme sa dozvedeli od známych ktorým tiež pomohol s dcérou. Naozaj sme boli zo začiatku veľmi spokojní. Asi po polroku sa problémy synovi začali vracať. Znova sme išli k pánovi Bielikovi, znova dal "lieky" a tie znova zabrali. Zas bol kľud pár mesiacov. To sa opakovalo ešte dvakrát, pričom sa intervaly skracovali, lebo lieky už účinkovali len krátko. Posledný raz sme už videli, že pán Bielik je nervózny, začal hľadať dôvody v našej starostlivosti, skrátka si umýval ruky. Podotýkam že vyšetrenie u neho trvá len pár minút ale je zdarma - aspoň vtedy bolo - a platí sa len za tie lieky. Nie je to žiadna hrozná suma preto má samozrejme plnú čakáreň. Verím, že pomôže mnohým, lebo tie hormóny v liekoch sú zaručene účinné. Lenže málokto vie o tom čo do liekov naozaj dáva a skoro nikto sa o to nezaujíma. Ja som neskoro pochopil že niekde bude chyba. Bielik má pravdu, nie je to jeho chyba, on len postupuje v zmysle známeho zákona: dopyt a ponuka. Je to statný obchodník, ktorý hneď po revolúcii pochopil aký biznis je liečiteľstvo. Iniciatívne sa toho chytil a vývoj mu dal za pravdu: dnes je z neho niekoľkonásobný milionár. Druhá vec je aké prostriedky k tomu použil. Je hrozné, že všetkým tým dôverčivým ľudom bez akýchkoľvek zábran dáva hormóny aj na banálne problémy. To si žiadny lekár nedovolí. Je jasné, že jeho lieky zaberajú, veď kortikoidy sú skutočne zo začiatku skoro stopercentne účinné. Keď sa ale používajú častejšie, ich účinok sa stráca. A že sú pre telo veľmi nebezpečné, to vie dnes už aj malé dieťa. Pán Bielik má mnohých zástancov, všetkých tých,ktorí rovnako ako ja boli nadšení ako rýchlo im jeho lieky pomohli. V dobrej viere mnohí odmietli hormonálnu liečbu u lekára a išli za "prírodným" liečiteľom, aby si telo nezamorovali škodlivými liekmi.
Ja sa na pána Bielika napriek tomu nehnevám.Je to hlavne mea culpa, mea maxima culpa, že som riskoval zdravie vlastného dieťaťa a nezistil som si potrebné informácie už predtým ako som dal synovi jeho lieky. Keby som sa bol informoval o tom kto je pán Bielik, aké je jeho vzdelanie, ako sa k tejto činnosti dostal, bol by som urobil múdry krok. Ale ja som postupoval ináč - ľahkomyselne a dôveroval som tam, kde som mal preverovať. Takže to beriem všetko na seba. Tí ludia čo sem píšu, že im Bielik pomohol majú pravdu. Naozaj pomohol - len za akú cenu!

hhugo

PROSIM, prestante tu pisat o panovi Bielikovi - uz teraz je u neho stale celkom velky rad v cakarni. Nepresviedcajte dalsich ludi! Kaslite na nich, stejne sa iba z toho smeju! Kto vie nech si to necha pre seba. Praveze by som bol rad, ak by tu ludia pisali iba negativne skusenosti.

vtierka

Ja mam pozitivnu skusenost s panom Bielikom. Neverim na homeopatika, ale ked som mojej dcere tri stvrte roka kiblami pchala antibiotika do trojrocneho telicka a tie cierne kruhy pod ocami stale nie a nie zmiznit, navstivila som v Blave P.Belika s tym ze uskodit jej uz viac nemozem, po tri stvrte roku trapenia som videla moju dcerku zdravu, dostavil sa efekt uz pp troc-styroch dnoch a dodnes nema ziadne zapaly pluc ani zapaly dutin ako mavala.

Deria

@ovecka,
ked moj pes chyti kasel, tak nemam cas na experimenty! pre mna je smerodatne, ze mu homeopatia pomoze. a ak to placebo posobi na moje zviera cezomna, vobec mi to nevadi, hlavne, ze to pomaha.:) teda pre mna by ten tebou navrhovany test nemal zmysel.