Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prestať fajčiť

Príspevok v téme: Prestať fajčiť
jablko11

Vynadajte mi alebo poraďte alebo čokoľvek. Miliónkrát som si povedala: Už nefajčím. Miliónkrát to nevyšlo. Som zúfalá... Každý jeden krát som zúfalá a pevne rozhodnutá, že nikdy viac. A stále sa len opakuje to isté. Keď mi je dobre, tak neverím, že to nedokážem. Zdá sa mi to také jednoduché. Verím si, že to zvládnem. A potom príde slabá chvíľka a dám si zas.. Opäť som na nule. Opäť na začiatku. Chcem urobiť deliacu čiaru a začať odznova. Len tých začiatkov už bolo milión... :-/

oxana

brunno 333 - preto som napísala, ,,len tak pomimo ak možem,, :)

čítala som iba hlavný príspevok, diskusiu už nie. len som sa chcela podeliť, ak to niekomu pomože, čo pomohlo mne:)

Bruno333

Oxana, to je super, ty ides na tu fyzicku zlozku zavislosti...ano moznosti je vela...ale este ta psychicka zlozka a socialna...pisal som o nich v predchadzajucich prispevkoch

oxana

len tak pomimo ak možem, tak mne napríklad pomohlo velmi často si umývať zuby, resp. vo chvíli, ked som si chcela zapáliť...zistila som to uplne jednoducho:D raz sa mi stalo. lebo pred tým som mala zvyk dať si poslednu cigu umyť zuby a spat..no a raz sa stalo, že som si umyla zuby, potm ma ale kreténi vytočily, išla som si dať cigu(ale už ani som ju nechcela, lebo boli umyte zuby)..ale tak isla som si zapálit...a skoro VOBEC som NECITILA chuť cigi!!!! jednak mi ani dobre neurobila, nechutila mi..ta pasta, resp. ten pocit z umytých zubov po paste..ta chut cigi bola hnustna..a toto mi pomohlo..umyt zuby..

jablko11

Fajčiar.
Mám 30, fajčila som (vidíte, už používam minulý čas :)) 14 rokov. Určite potrebujem sa aj vykecať. To ale patrí k terapii :) Nechávanie si toho pre seba mi nepomohlo, skúšala som to sama 14 rokov. Neúspešne. Tak to teraz skúšam aj s vykecávaním. Včera som si nedala ani jednu a dnes to bude pokračovať takisto. Prajem vám všetkým pekný deň aj nasledujúce dni. Najskôr sa k internetu dostanem koncom týždňa a dúfam, že budem môcť prehlásiť, že mi to stále ide. Držte mi palce :)

Fajčiar

Z priebehu diskúsie mám pocit,že sa potrebuješ len vykecávať a nekonáš nič. Koľko máš rokov? resp. kolko rokov fajčíš? Ja som prestal po 43 rokoch intenzívneho hulenia 20-40/ a viac/ cig. denne. Jednoducho sa mi ten zlozvyk prestal páčiť, cítil som sa ako fajčiar spoločensky diskriminovaný, v spoločnosti neakceptovateľný. Zašiel som na magnetickú biorezonanciu, zaplatil som okolo 900,- SKK a hotovo. Vobec nemám pevnú vôľu, ale nefajčím. Kríza prišla po 11 mesiacoch. Psychika bez problémov, organizmus sa ale búril pred absenciou nikotinu. Nedoporučujem žiadne nikotínové náplaste, ani iné nikotínové náhrady! Žiadne postupné znižovanie dávky neexistuje. Nikotín je návyková látka. Ak si to dám do úst, skončil som s nefajčením. Ovšem netvrdím, že nikotín nie je prospešný organizmu! Je to stimulans CNS, antiparkinsonikum,používa sa pri liečbe Alzheimera, senilite, atď. Keď to už ináč nejde, sem tam si dám Snus/ obdoba žuvacieho tabaku používaného hlavne medzi športovcami na severe Europy a v Kanade/a za rok som pribral 4-6 kg. Primerane veku športujem, sexujem, a nejaká tá rozumná dieta. Postupne idú kilá dole. Škoda že tie zbytočne prefajčené roky sa už nevrátia. Zamysli sa nad skúsenosťami starého chlapa a určite zaber!!!

fero11111

a kde mas partnera hladaj pomoc unho ty vole nech ti to bere abo co viac sexu setkeho ineho ... skus daco len neze skocis von oknom:D to zato nestoji

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prestať fajčiť - Fórum - ZDRAVIE.sk