Prestať fajčiť

Príspevok v téme: Prestať fajčiť
jablko11

Vynadajte mi alebo poraďte alebo čokoľvek. Miliónkrát som si povedala: Už nefajčím. Miliónkrát to nevyšlo. Som zúfalá... Každý jeden krát som zúfalá a pevne rozhodnutá, že nikdy viac. A stále sa len opakuje to isté. Keď mi je dobre, tak neverím, že to nedokážem. Zdá sa mi to také jednoduché. Verím si, že to zvládnem. A potom príde slabá chvíľka a dám si zas.. Opäť som na nule. Opäť na začiatku. Chcem urobiť deliacu čiaru a začať odznova. Len tých začiatkov už bolo milión... :-/

fero11111

a kde mas partnera hladaj pomoc unho ty vole nech ti to bere abo co viac sexu setkeho ineho ... skus daco len neze skocis von oknom:D to zato nestoji

jablko11

jenefumepas,
máš pravdu, fajčiari sú obmedzenci. ja si pripadám strašne obmedzene s týmto zlozvykom. ovláda ma to. každá závislosť je obmedzujúca, lebo človeku už sa veci vymknú spod kontroly. preto nikdy nie je neskoro prestať.

jablko11

evula, tak poď na to. od zajtra nefajčíš. viď sa ako nefajčiarka už teraz. dokážeš to. abstinenčné príznaky prídu. s tým treba rátať. ale budú to "len" abstinenčné príznaky. nič viac. žiadna choroba. choroba príde, keď sa toho fajčenia nezbavíme. a treba mať na mysli, že ten absťák bude potom každým dňom slabnúť a slabnúť. ten hrozný stav bude len dočasný. v kríze radšej zapni fórum a vylej si srdce, ale po cigarete nesiahaj. pomôže to. zvládneš to.

jenefumepas

Ja nefajcim sedem rokov a ani mi to nechýba. Dokonca sa mi zdá čudné, že som niekedy fajcila. Pripadá mi to ako keby to bolo v minulom živote. Cigaretovy dym sa mi hnusi a fajčiari mi pripadajú ako obmedzenci lebo to prečo niekto fajčí nechápem. Je to také podporovanie svojej slabosti.

evula22232

To by som si priala aj ja, no nedostala som sa ďalej ako druhý deň, tie abstinenčné príznaky boli veľmi veľké. Držím Ti fakt palce pokarčuj ako si začala,dnes ti to vychádza.

jablko11

Najlepšie bude, ak toto fórum bude fungovať ešte dlho a ja tu o rok budem môcť napísať, že už rok som "čistá".
Paráda :D

evula22232

Stalo sa mi že do inej temy sa mi nedala po case dat odpoved, pre ten pripad pre jablko moja adresa matejova1@post.sk

jablko11

veru, aj keď ma hlava začínala bolieť, tak cigarety to tiež ukľudnili... budem to ale musieť riešiť čajom, precházkou, alebo neviem čím..

jablko11

vtedy ani čas ani počet nevnímam... krabičku, aj dve, niekedy aj viac... :( to keď prišla na mňa kríza, tak som ani spať nešla.. len sedím a jednu za druhou... do rána... občas sa mi stalo, že som sa stopla po takej jednej - dvoch cigaretách... ale väčšinou nie...
no ono to je tak. keď som si dala každý deň takých 5 - 6, tak to bolo ok. Ale keď som pár dní abstinovala, o to viac som si dala na ten tretí - štvrtý deň. čiže rátam s tým, že teraz to pôjde vcelku dobre, ale kritický bude koniec týždňa.. štvrtok, piatok. uf - radšej ani pomyslieť..