Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Luxusná spoločníčka - uvazujem o tejto praci...

Club Nymfa

Ahoj reagujem na tvoj inzerát,kde hladáš prácu spoločníčky.
Ak je ešte aktuálny :-)

Sme Nymfa Club v Bratislave Mikovíniho 2 pri Račianskom mýte.

Ponúkam ubytovanie,preplatenie cesty k nám,nealko čaj,kávu
Na prilepšenie peniaze vyplatené po týždni.
Z hodky máš u nás 60 €
vyplácanie denne,každé ráno
momentálne máme 6 dievčat
pracuje sa od 19:00-06:00-dni si určíš sama
právo odmietnuť zákazníka pokiaľ ti nie je sympatický je samozrejmosť
pracuje sa na zmluvu tz.-máš platenú sociálku aj zdravotku
pre bližšie info ma kľudne kontaktuj každý deň od 15:00 hod

Prajem pekný deň

0915 638 857 alebo dugovicandrej.wixsite.com

jaMima

Ja som našla asi 3, normálne na google. Uvidíš hneď pri prvom kontakte či sú ok, alebo sú to amoši, Stretla som sa s dvoma typkami, jeden bol úplne nič, niekde v kaviarni, ale ten druhý bol v poho, robím tam stále.

mate59

Postav sa niekde na kraj cesty alebo tam,kde už ľahké devy stávajú.Ak ti budú zastavovať luxusné limuzíny,bude z teba luxusná spoločníčka.

Simone

Ahojte . Už dosť dlho sa odhodlávam na to robiť tu prácu ,ale kam mám ísť kde len mám hľadať.. ? Nechcem byť oklamaná a podvedená

Carla Bella

No len ide to, ze su proste potrebne.Ked si zratam mesacne naklady na chod domacnosti pri jenom malom dietati, cca 1000 cka a kde su ostatne veci. Ja sa nemozem stazovat, mam sa dobre. Vyskusala som viacere agentury. V tejto som spokojna. Bez problemov zarobim 4000 aj 5000 EUR. Moje okolie nema ani sajnu, moje foto nikde netrci na nete, je to v pohode. Odpurucam

Messje

nezabudajte,ze byt luxusna spolocnicka nie je len o krase a postave.Je to hlavne o hlave.Musi byt kulturna,vzdelana,scitana,,,mala by sa vediet zapojit do kazdej debaty a mala by vediet co to o politike,zemepis,dejiny,,,no,,,z kazdeho rozka troska.
Robila to jedna znama a zarobila si prekrasne peniaze.Ta baba chodila viac menej do spolocnosti s viacmenej chlapmi,ktorym neslo ani tak o sex,co pravdaze aj bolo,ale oni skor potrebovali partnerku,ktora ich sprevadzala na cesty a vecere a obedy s kolegami a ich niekedy manzelkami alebo partnerkami.Platia si to vacsinou chlapi,ktorych manzelky s nimi chodit bud nechcu,alebo nemozu,alebo by sa v tej spolocnosti nevedeli zaradit.Oni potrebuju chodiacu reklamu.

AMFISBENA

ahojte,Tiez uvazujem o tejto praci...ak by sa niekto nasiel rovnakeho nazoru,alebo mal docinenia s touto pracou budem vdacna ak sa mi ozve na moj mail...nikita050505@azet.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Luxusná spoločníčka - uvazujem o tejto praci... - Fórum - ZDRAVIE.sk