Nadmerne ochlpenie po celom tele

Príspevok v téme: Nadmerne ochlpenie po celom tele
zuzanka555

Caute... Mam problemy s ochlpenim,,mam nadmerne ochlpenie nad hornou perou,na bruchu,a v oblasti bikin....s chlpkami nad hornou perou uz asi nenarobim nic... Asi 2mesiace si holim cele nohy az po zadok :(( chcela by som si kupit epilator, lebo ziletkami to neje to najlepsie..na vosky peniaze nemam a nie to vobec na laser....chcem vediet vas nazor ako by epilator znasala moja pokozka a ake by boli chlpky ked budu vyrastat ked mam asi citlivu pokozku lebo po ziletke mi to vzdy scervenie...ked si trham obocie tak uz o 2dni mam drsne,hrube,male chlpky..Ja totiz rychlo zarastam a nechcem si kupovat zbytocne ten epilator....dakujem

zuzanka555

dzana
viem že je aj taká možnosť ale to depilovanie akosi sa ho bojím a zossvetlit to asi nie lebo ja mám tmavu pokozku a potom si myslím že oni by aj zosvetlili ale zhrubli

milli11

Ja som najprv precitala Nadherne ochlpenie na celom tele. :DDD Ale k veci. Clovek normalne zarasta na celom tele, okrem dlani a spodku chodidiel. Takze divne by skor bolo, keby si tie chlpy nemala. Problem, sice skor esteticky, ale stale problem je, ked su tmavsie, hrubsie, viac ich je, viac viditelne. :((( Asi budes musiet setrit na laser.

DzanaFX

Tvár si môžeš buď vydepilovať, nad perou...Alebo si môžeš dať u kozmetičky zosvetliť chĺpky, stojí to pár eur :-)

zuzanka555

to je veľmi dráhe....ale ked budem zarábať tak určite pôjdem ale s tvárou nebudem robiť nič iba na zadku a stehnach

zuzanka555

dzana
hej bola som u gynekológa a robil mi tie testy na hormóny ci nemám viac testosteronu a nie všetko som mala v poriadku

zuzanka555

ale veď ja mám hormóny v poriadku......ja neviem už či to som sama jediná na svete.....veľmi sa preto trápim

DzanaFX

zuzanka načo sa budeš depilovať vkuse? To nechaj na lekára, daj si dokopy hormóny a chĺpky prestanú rásť samé...