Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Balea .. ??

ivana44

ja mám od Baley naplaste pre hĺbkové čistenie pleti a fakt som si z kozmetiky nič lepšie nekúpila...ak máš problémy s pórmi na nose, čele alebo brade, tak toto veľmi odporúčam, pekne ti plet vyčistí...a cena nie je až tak veľa, Nivea má niečo podobné a je to o euro aj niečo drahšie...a okrem toho mám od Baley aj penu na holenie, telový krém a dezodorant a som spokojná ;-))

lochness

odlicovac je tiez fajn, ten dvojzlozkovy odlicuje super, len ostavaju mastne oci po nom, s tym bez oleja to islo tazsie a to ani nenosim vodeodolne sminky, ale napriklad spolubydla si ho pochvaluje...

peny na holenie uzasne vonaju, ale ja pouzivam pansky balea gel na holenie, ovela hustejsiu penu spravi a holi sa s nim lepsie, akurat nevonia tak fajne :))

mama si pochvaluje zase krem na nohy s ureou a rovnake telove mlieko na suchu pokozku, ja mam zase telove mlieko s vonou melonu, take redsie a nehydratuje velmi, ale vona na zozratie :))

inak alverde ma bozsku telovku tiez, tie ich telove masla su fantasticke a tiez nestoja vela a su prirodne, tak preskakujem z baley na alverde sem tam :)

Kia78777

ja z tejto znacky pouzivam zatial telove kremy a su super, krasne sviezo vonaju a dobre hydratuju som spokojna, rozmyslam aj nad nejakym inym produktom tejto znacky, ako vidim vela z vas chvali napr. aj ten odlicovac

Veronika_27

Zatiaľ mám skúsenosti len s odličovačom očí... vrele odporúčam, kupujem si na citlivé oči bez alkoholu a musím povedať, že na tento moje oči vôbec nereagujú sčervenaním ako na iné značkové... so sprcháčmi a šamponmi nemám skúsenosti :)

anaya

Ja som skoro vo všetko prešla na túto značku. Som spokojná so sprcháčmi, šampónmi a kondicionérmi, s penou na holenie a tiež používam aj krémy na všetko možné a pleťovú vodu.
A tiež sa mi páčia aj ich ceny :-)

lochness

ako pri kazdej kozmetike, aj balea ma niektore veci vyborne a niektore nic moc... ale ja som zatial asi mala stastie len na tie vyborne, resp aspon dobre, zatial som spokojna a mala som uz vselico, telove mlieka, sprchace, maslo, kremy na nohy a ruky, odlicovacie obrusky, odlicovac na oci, pletovu vodu, sampon, atd... a zatial vsetko v pohode, cenovo je to tiez super tak kludne veselo skusaj co ti sadne :)