Pomoc pri chudnutí

Príspevok v téme: Pomoc pri chudnutí
Cella

Ahojte, už pár dní sa snažím chudnúť, celkom sa mi darí nejesť blbosti, no mám jeden problém:večer ma chytá neskutočný hlad. Viete mi poradiť niečo z čoho by som sa večer dosýtosti najedla ale aby to nebolo niečo ťažké alebo nevhodné pri chudnutí. Čo robíte keď vás chytí strašná chuť na sladké alebo naopak na slané?? ja mám často krát strašnú chuť na čokoládu alebo chipsy

AlexandraG

Jedz pravidelne , veľakrát do dňa. KeĎ len trochu cítiš hlad daj si niečo menšieho. Nikdy nehladuj tak aby ťa bolelo od hladu brucho alebo podobne. AK budeš jesť viac porcí jedla denne, ale zároveň menších , naštartuje ti to metabolizmus , ľahšie za budú spaľovať tuky. Ale tiež nie je jedno čo ješ samozrejme rozprávam o zdravej strave. Ako aj napísal človek predomnou na chute na čokoládu je tu tá 86%-ná :) ...Síce ti najprv možno nebude chutiť ale po čase si zvykneš a bude to lahôdka. A ako alternatíva čipsov existujú čipsy zo zeleniny skús si to vygúgliť :) napríklad celerové chipsy...Ak chceš nejaké kokrétne rady alebo hocičo ohladom stravovania alebo cvičenia napíš mi mail :) alexandragolhova@centrum.sk

sorrento

Nejest a chcieť schudnut většinou vyvolá opačný efekt. Urcite poznas Jo-jo efekt. Treba jest pravidelne, keď jest čokoladu, iba 70% - 86% kakava.
Od ten sa netlstne. Je zdravá i na srdce. Ostatne su margarinove.
Chilli papricky obsahuju kapsaicin, ktorý spaluje tuky. V googli ich ozncuju ako štiplavy zázrak. Já chilli konzumujem denne, su to ako drogy, narozdiel, že su zdraviu prospěšné, a neni na nich závislost. Kto má problém s depresiou odstranuju bolest, mnoho inych pozit. vlastnosti... Třeba si na ne zvyknut. A je to ok.