Malé prsia

Príspevok v téme: Malé prsia
Lilly

Zdravím.Chcem sa len spýtať,neviete náhodou v ktorom veku alebo do ktorého veku vám najviac narástli prsia? Môj problém je taký,že mám 14 rokov a skoro žiadne prsia.Áno ja viem čo si teraz myslíte,že som ešte 14 ročné decko ktoré také veci nemá ešte vôbec riešiť lenže mám trošku komplexy pred kamarátkami,pretože skoro všetky moje rovesníčky a dokonca aj mladšie,už majú normálne prsia.V dnešnej dobe už sa dospieva skôr.Vadí mi to hlavne v plavkách. :/

Chiara

Ja mám "4-ky" a menila by som s tebou hneď Lilly.
Bolieva ma chrbtica a často mám problém zohnať podprsenku s vhodným obvodom (potrebujem 75 a dostať od 85 na moju veľkosť)
A s tým behaním je to tiež pravda. Na telku musím nosiť aspoň dve športové podprsenky.

Kika20

Ahoj, ja mam 20 a mala som jednotky. Skusala som toho viac, no pomohli mi jedine prirodne tablety - objednavala som ich myslim tu: www.male-prsia.sk . Brala som ich pravidelne 2 mesiace a prsia su zrazu pekne dvojky! Ale co je este podstatnejsie, ze su pevnejsie a krajsie! Nechcem robit reklamu, tak nebudem pisat nazov :)

Kpt.ProNPro

Zatial nic neries mas iba 14 a mas na to este kopec casu. Netrap a nenahli sa. A hlavne neber na to ziadne tabletky v tvojom veku by ti iba zbytocne poskodili zdravie. Neboj sa vsetko ma svoj cas.

Lulu2011

ani ja osm v 13 nemala, nosila som podprsenku nula, vyzerala by si divne s ceckami, vsetko ma svoj cas, naco ti velke kozy, na sex mas este cas :)

Vonavka

Ahoj mam male prsia a mam 13 rokov nieje mi dobra ani A75 podprsenka je mi Velka neviem co mam robit ostatne baby maju normalne prsia a ja ich skoro nemam :( co mam robit vsetko som skusala ale nic nezabera :P