Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Práca popri práci

Príspevok v téme: Práca popri práci
Anaya

Dievčatá, máte to niektorá tak, že máte prácu na plný úväzok a ešte si aj privyrábate popri tom? Mám konkrétne na mysli upratovanie u niekoho v domácnosti?
Ja chcem toto skúsiť na nejaký čas, ale nemám s tým žiadnu skúsenosť, tak by som sa chcela poradiť a popýtať na nejaké detaily.
Ak by ste bola niektorá ochotná, toto je môj mail, ozvite sa mi a ja by som odpísala a spýtala sa na niektoré veci: anaya@centrum.sk.
Ďakujem

miselka007

Ahoj Anya, ja som takto upratovala cely minuly rok. Pracovala som najprv v Allianz a potom ku koncu roka v Generali.. mala som to kazdy den od cca piatej az dokym som neupratala vsetky kancle.. bola to robota tak zhruba na tri-styri hodky, vikendy samozrejme volne.. mna toto behanie tak strasne ubijalo ze ja som s tym sekla a uz by som to v zivote nechcela takto robit.. to radsej len taku obcasnu birgadu ako takto sa stale nahanat kazdy den po svojej normalnej praci... nemusi to byt zle ale ja som niekedy chodievala domov ako zbyty pes, dosla som domov, padla do postele a bolo hotovo... a chuda priatel, moc si ma teda neuzil..

ale samozrejme ak to chces tak to vyskusaj, toto je len moj nazor z vlastnej skusenosti :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Práca popri práci - Fórum - ZDRAVIE.sk