Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka do Chorvátska na "blind"

xxxxxxxxxxxx

ziadny problem je to tak lepsie clovek sa moze pohybovat kam chce teda zastavi sa tam kde chce, na par dni zase moze ist dalej je to tak podla mna lepsie.. my sme tak presli jedno leto viacero miest od chorvatska po ciernu horu. Nikdy nemas problem s ubytkom aj ked prides neskoro v noci staci sa opytat predavacky alebo niekoho proste na ulici oslovit a hned volaju znamim a vybavuju a nic za to nechcu... ludia su velmi priatelsky. My sme napriklad neskoro v noci vybavili velmi krasne ubytovanie hned pri mory no niekedy sa prihodilo ze sme mali ubytko dalej od mora ale to nevadilo. Treba si len otvorit pusu a pytat sa ja by som nechodila od domu k domu a neklopala by som na kazde dvere to je fakt unavne :) raz sme len tak odbocili z dialnice ze skusime kde nas to zavedie bola to taka vyludnena oblast a velmi krasna tam sme sa opytali jedneho uja na bicykli tak hned nas zaviedol ku svojim susedom :) hned otvarali tu ich palenku na uvitanie

slnecnica

Neboj sa, budeš rozumieť ty, aj oni. A čo to vedia aj po anglicky, za tie roky sa potrebné výrazy naučili.
More je teplé, teraz v auguste asi už aj prehriate. A čo sa týka počasia, ešte som tam nezažila nejaký dlhotrvajúci dážď. Raz sme mali búrku z tepla (plavky sme hľadali po streche:-)). A čo sa týka stravovania je to tak ako u nás, drahšie je len nealko (cola,sprite).
V Splite je štrková pláž, kde je čisté more, dá sa šnorchlovať a vidíš plno rybiek a skál a je tam aj piesková pláž (často preľudnená).

Elldir

Otvoriť ústa nebude problém, ale budú mi rozumieť, ak budem hovoriť po slovensky? :) alebo najlepšie angličtinou sa dohodnem alebo? a voda aká, teplučká bola? a počasie? :)

slnecnica

Ja mám najradšej Split, bola som tam niekoľkokrát. Ak máš rada zábavu, tak odporúčam aj Makarskú. A raz som bola v Pule, tiež spokojnosť.
V Pule sme mali problém sa ubytovať, prišli sme tam skoro ráno, najprv sme čakali, kým sa domáci prebudia:-) Chceli sme len 4 noci, mali s tým problém, radšej ubytovávajú na viacej nocí. Keď sme si už konečne niečo našli, povedali nám, že o 12tej bude izba vyprataná, uprataná a možeme prísť. Tak sme čakali a keď sme sa tam vrátili, oznámili nám, že izba je už obsadená a že sa ospravedlňujú, ale prišlo k omylu. Takže hladanie nanovo:-) Ale nakoniec sme sa ubytovali, celkom blízko pláže aj centra. Ale fakt som si už myslela, že budeme spať v aute:-) Treba si ísť hlavne pozrieť tú izbu, či nieje plesnivá, špinavá, či má WC, kúpelku...Väčšina tých viliek má hneď prd vchodom oznam, že majú voľné izby, tak stačí zazvoniť a otvoriť ústa:-)

doubledog

priprav sa na to, ze budes musiet prejst par domov, aby si si vybral, co je dost otravne, ked je clovek unaveny z cesty a chce sa hodit konecne do mora.

a ze ti najprv vsetci budu tvrdit, ze nic nemaju a ze je vsade plno (a hned vzapati ti nieco ponuknu).
takze sa nenechaj nachytat a zjednavaj cenu, a ked sa ti nepaci, odid k inym.

rozaa

Veľmi dobré informácie o dovolenkách v Chorvátsku si poskytujú ľudia na Fórum chorvatsko.cz Je tam založená téma temer o každom letovisku, tém o doprave je vyše tisíc, myslím že tam nájdeš odpoveď na každú svoju otázku.

lost

Tak ja osobne som tam tak nebol, ale prave teraz poznam ludi com tam tak chodia a prezili, cize asi sa to da a mozno je toaj pomerne vyhodne, ak najdes good deal :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.