Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Regresná terapia

weird_

ja som bola, mozno to bolo terapeutkou alebo mnou, ale nic specialne sa neudialo. dokonca by som povedala, ze vyhodene peniaze...

ziadne minule zivoty sa nekonali, ale vyplavili sa mi spomienky z detstva, na ktore si viem spomenut aj v beznom stave...

ja mam ale zase velmi dobru pamat na tieto veci, resp. som sa kvoli psych problemom v mojom detstve dost rypala a cele som si to dlhodobo analyzovala, teda uz nemam vela potlacenych veci.

ak idete na regres, tak s velmi malymi az ziadnymi ocakavaniami a potom vas to moze len prijemne prekvapit ;)

majulinka

nebola som na nicom takom, ale tak uvazovala som o tom, alebo o nejakej podobnej terapii, ako je one brain a tak, ale ked vidim tie sumy za tie terapie, 30 niekde az 70 eur! a pritom to je zrejme len za jedno sedenie a asi dakedy treba aj viac... a ani to nemusi fungovat...
tolko penazi a ked tak kukam tak mam taky pocit, ze ti co to robia ani nie su niektori nejaky psychologovia len si urobia nejake kurzy k tomu

Meretseger

Prečítajte si Žila jsem již před staletími od Barbary Erskinovej, v tom prípade sa na regres pohrniete, pokiaľ ste dobrodružnej povahy :D

amanda23

ale nechcem hodotit, kopec ludom to pomohlo a posunulo v zivote, asi by to nerobili, keby to ludom ublizovalo, snad male percento moze nato reagovat zle, kazdy sme ini, inak citlivi, naladeni a kazdy ma nejaku hranicu urcite veci uniest..

amanda23

mna od toho jedna psychologicka odhovorila, vraj bola a u uznavaneho odbornika, nechcela menovat a myslela, ze sa zblazni ake stavy dostala po tom regrese, vyslovene ma varovala...Ako mas na sebe pracovat ti mal terapeut snad aj vysvetlit....Ja som pocula o etikoterapii a RUS metode, nie je to regres, ale neviem, ci je to k niecomu, kazdy terapeut si to svoje chvali a kazdy ma super stranky webove, tak neviem, comu verit.

Bekeron

Tak moja skúsenosť bola zvláštna, nebola som v minulom živote, ale išli zo mňa emócie tŕpnutie rúk, slzy, ale je to týždeň dozadu tak neviem čo si o tom myslieť, či príde zmena ? Mám na sebe pracovať, ale netuším ako ...

sad2

ja mam osobnu skusenost s regresnou terapiou, vyskusal som jedno sedenie a teda, moj nazor je,ze su to vyhodene peniaze, do ziadneho min. zivota som sa nedostal, jedine v com mi to pomohlo, bolo to, ze som sa niekomu vyrozpraval, tak par dni som citil ulavu, ale z dlhodobeho hladiska to malo nulovy efekt,

Meretseger

Na regresnej som nebola, chystám sa na dynamickú terapiu a netuším, čo si pod tým predstaviť. S tým náhodou nemáš skúsenosti?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Regresná terapia - Fórum - ZDRAVIE.sk