Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co mam robit,prosim poradte mi

Príspevok v téme: neviem co mam robit,prosim poradte mi
anonym01

Mam podozrenie,ze moj manzel ma podvada s inou.Uz sa tak ku nme nechova ako predtym.Neviem co spravim ale ja ho velmi lubim a nedokazem zit s pocitom ze ma po 2x povada.Tentoraz to uz nezvladnem a chcem sa zabit.Neviem este ako ale musim najst sposob, aby som sa uz potom vobec neprebrala.Som velmi nestastna a nikto ma uz nepotrebuje,nikto ma nema rad...

pre,,,,

ja si myslim ze by ste sa najprv mali o tom porozpravat a ked vam povie ze je s inou tak mozno si vymisla aby ste boli stastny vstci a v ziadnom pripa´de sa nezabite poradte sa s rodinou a chvilku budte s rodinou rodina je s vami vzdy a najdite si ineho

inkubator

anonym,

podla mna si moc na peniaze. Mas pravdu, ze mnohe si myslia, ze tento svet je len o ich obleceni. Lutujem ta.

Janulka

Píšeš:"...nikto ma nemá rád.." Vieš prečo to pociťuješ? Pretože nemáš rada samu seba. Všetky nepríjemnosti s tým súvisia. Človek, ktorý si sám seba váži a má sa rád (vrámci normy) vyžaruje navonok pozitívnu energiu a je so sebou spokojný. Cítila si sa už pri niekom veľmi príjemne? Odchádzala si s hrejivým pocitom pri srdci? Ak áno, tak si stretla človeka s pozitívnym vnútorným vyžarovaním. Teda takého čo dokáže rozdávať a priťahuje k sebe veľa ľudí. Je obľúbený a často vyhľadávaný....
Skús porozmýšľať, či tvoj muž nehľadá u "inej" pozitívnu energiu, ktorú u teba nenachádza.
P.S. Tým, že sa zabiješ nič nevyriešiš, potrestáš len seba. Buď statočná a zabojuj o život, ktorý sa ti bude páčiť!
Z celého srdca ti ho prajem.

IvanBA

Niečo Vase manzelstvo narusuje.Ak je tvoje podozrenie iste,vyjdi s nim na povrch. Neublizuj si. S tym docielis len to ze mu uvolni rychlo cestu.Skus napravit az sa nieco este da.A prever si na na sebe ci ho naozaj lubis tak aby si si ublizila.Je to tazke ale radit ti co urobit nechci od nikoho, hladaj to v sebe, urcite to najdes, nikam neponahlaj. Si mladá. Pozri sa okolo seba ake velke lasky sa rozisli. Neber si z nich priklad, len si ich vsimni a ziskaj pravdivy pohlad na svet a zivot.Ak mas pravdu v podozreni zabudni na rozpravku o laske tvojej polovicky a hladaj dalej stastie, ale nie v rozpravke.

sii

ahoj anonym01, urcite zvaz samovarzdu to nie je riesenie!
Bud stastna ze si zdrava, to co si napisala s tymi peniazmi to nie je pravda. Ja mam penazi ako smeti nestiham ich minut, mam priatela s ktorym sa velmi lubime a chceme sa vziat ale vies co mi chyba??? ZDRAVIE!
To je to najdolezitejsie na svete. Preco koli nejakemu idiotovi co za to nestoji si vziat svoj mlady krasny zivot??? Co sa tyka toho znackoveho oblecienia! Hm vies co ani ja v znackovom nechodim a nikdy som nechodila, jednoducho si kupim to co sa mi paci a nekupujem to koli tomu ci tam je alebo nie je nejaka znacka. To musis mat riadne obmedzenych kolegov ked sa s teba koli niecomu takemu vysmievaju, to co maju v hlave piliny alebo co???
Inak by som ti radila to iste co ostatne chod na nakupnu turu dopraj si ukaz sa svojmu manzelovi ze aj ty vies byt pekna a skvelo oblecena preco nie. Chyta ma hnev ze mu takto podlahnes a ze sa takto nechas deptak nejakym nevyvinutym hovadom co ta sekiruje a on si dovoli vsetko idiot jeden namysleny co si o sebe mysli!!!!
Spamataj sa a nemysli na hluposti chod si nieco pekne kupit daj si spravit nechty pekny uces a porozpravaj sa so svojim nedospelym muzom velmi vazne aj keby ta to malo stat hadku ser na to mozno mu zapne ze co robi. Ak si neda povedat tak ries to rozchodom, dom sa da stale predat a pozicka rozdelit, tych ostatnych penazi si kup maly bytik alebo prenajom sama si pekne vyzijes neboj a si este mlada najdes si dobreho muza aj ked mozno nie takeho fesneho.
Moja mamka stale hovorila s peknej misky sa nenajes, a moj priatej tiez nie je krasavec ale zato ma krasne dobre srdiecko. maj sa krasne a drzim ti palcek

anonymus

ja123..ty nie si pri sebe..zabit sa pre nejakeho debila...HA HA HA HA HA..pobavil si ma..urcite by som pre takeho cloveka nevzala zivot,ved on mi nestoji za to,aby som vobec nad takymi vecami premyslala...daj sa do kopy

saimonka

Zabit sa? To urcite! A to este kvoli nejakemu bastardovi,ktory si nevie ustrazit vtaka v gatiach. Prepac za vyraz, ale ziaden takyto chlap nestoji za to, aby si si kvoli nemu siahla na zivot. Ak mas moznost, odstahuj na par dni prec, daj sa trosku dokopy a hned budes triezvejsie uvazovat.

barbaarar

neblbi, čo tým dosiahneš? život sa už nedá vrátiť späť, odíd od neho,pár mesiacov, kým to bude bolieť zvládneš, každá jedna sme tým prešli, začni nový život pracuje na sebe tak, aby ked ťa o rok-dva stretne s trieskal hlavu o stenu akú krásnu babu stratil. Tvoj život má oveľa väčšiu cenu ako nejaký neverník, ved len nech si ho nechajú iné, o chvílu zistia čo za vtáka k nim priletelo.

ja123

Heh, tak sa zabi, alebo si to vysdiskutujte, ked ta lubi povie ti pravdu, mne je to uplne jedno c ospravis, ci o jedneho voac ci menej, aj tak nas je tu dost, tak sa rozhodni, ked tu nechces byt tak caf, ak chces bojovat tak bojuj, drzim prsty, zivot je *****

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co mam robit,prosim poradte mi - Fórum - ZDRAVIE.sk