neviem co mam robit,prosim poradte mi

Príspevok v téme: neviem co mam robit,prosim poradte mi
anonym01

Mam podozrenie,ze moj manzel ma podvada s inou.Uz sa tak ku nme nechova ako predtym.Neviem co spravim ale ja ho velmi lubim a nedokazem zit s pocitom ze ma po 2x povada.Tentoraz to uz nezvladnem a chcem sa zabit.Neviem este ako ale musim najst sposob, aby som sa uz potom vobec neprebrala.Som velmi nestastna a nikto ma uz nepotrebuje,nikto ma nema rad...

kitti

Anonym...,aj ty zarabas,tak potom? Co mu do toho co si kupis z vlastnych penazi. Aj on si moze dovolit,tak potom? Neviem ako to vy mate,ale my to mame rozdelena,ze po kolko davame do domacnosti a ostatnymi peniazkami osobitne rozhodujeme,co s nimi.
Tvoj manzel nechce aby si bola pekna,aby si sa nahodou ty nezapacila niekomu. Ostatny maju pravdu-kadernicka,par novych veci a budes aj ty stastnejsia.Tvojmu manzelovi to bude cudne,mozno ze zacne aj teba podozrievat,ale to je jeho vec.Bude mu to vadit,ze komu sa paradis.A ak ani vtedy neprestane s tou druhou,tak koniec...:((
Inac,ked len kvoli tomu bude s tebou,ze ako vyzeras,myslela si uz na tehotentsvo? Nehovorim,ze vtedy zena nie je pekna,ale ak doteraz ta podvadzal,co bude potom?Nie len pre vyzor majme radi jeden druheho!!!

karola

pride mi to tak, ze vy dvaja sa podla toho, ako pises, k sebe moc nehodite.este stastie, ze nemate deti, neviem, preco ti tu radia, ze rozvod ma byt to posledne riesenie. ten clovek je podla vsetkeho sebec a to sa rokmi nezmeni.Porad sa s niekym,co s tou pozickou a nedaj sa! Zivot je kratky, aby si ho prezila s takym chumajom! Vzchop sa, nehovor mu o tom, ze si si citala jeho smsky, nic nevycitaj, co najrychlejsie sa prac od takeho lakomca. Co je to za chlapa, co skor kupi na seba, ako na zenu...Prajem ti a drzim palce, aby si v zivote nasla muza, ktory ta bude na rukach nosit! Pch, taky niktos nestoji za to, aby si brala svoj mlady zivot.Len sa nedaj, bude to TAZKE, ak sa das na cestu prec od neho,horsie, ako teraz, ti uz urcite nebude.

rose

ste este mladi a nemate zavazky(deti)aj ked ho velmi lubis tak ja na tvojom mieste by som nenechala aby ma podvadzal.skusila si tej zene zavolat uz?neviem moznoo.....by som sa s nou aj chcela porozpravat ved co,treba si to s manzelom jednoducho vyjasnit ved ta nemoze tahat za nos a nemoze si mysliet ze si jeho hracka.rozvod je sice tazka zalezitost ale ste mladia ty si mozes najst niekoho omnoho lepsieho,samovrazda nieje riresenie,aj keby ste sa rozviedli urcite mas rodicov alebo nejaké kamartátky co by ti dovolili u nich na cas byvat.neboj sa a ries to!drzim prsty:)

milli

Tiež si, anonym01, myslím, že si na svojho manžela moc pripútaná, ako to aj naznačila evelina. Takto, keď vie, že ťa má "v hrsti", cíti, že ťa nestratí a nemá problém "vyhodiť si z kopýtka". Myslím, že by si naozaj nemala byť tak silno závislá na svojom manželovi. Ak sa od neho odpútaš, hneď to "pocíti" a bude mu na tebe viac záležať. K tomu samozrejme patria tie aktivity, o ktorých sa tu písalo - myslím aktivity smerom k rôznym osobným záľubám a starostlivosti o seba. A na tie sebapoškodzujúce myšlienky naozaj radšej zabudni, ani sa nimi radšej nepohrávaj. Nech sa ti darí a nech to všetko dobre dopadne..

evelina

rozvod má byt až posledným riešením. Ale povedz uprimne,obrát situáciu, ty by si chcela muža ktorý by len sedel doma, nestaral sa o seba tak ako ty? Asi nie, tak rýchlo tak ako ti radili-kozmetika,kaderníčka, handričky,dobrá nálada, úplne sa od neho odputaj, teraz si ži podla seba a uvidíš aká začnbeš byt pre neho zaujímavá, len nefnukaj nad sebou,to že ta bude musieť lutovať tým ho len od seba odradíš,a ak budeš dobre vyzerať možno nájdeš niekoho iného aj lepšieho, ale hlavne tými aktivitami zabudneš na hlúpe myšlienky

moniqa87

no, le to s tou pozickou je vazne na dlhe rozmyslanie, chod sa teda do banky spytat co by sa s tou pozickou v pripade rozvodu dialo, nech si informovana o vsetkom do predu a potom sa s nim rozved, je to uplny idiot a to mozes este hovorit o stasti, ze s nim nemas deti, lebo to by si uz fakt mala asi mizive vychodisko, a chod si kupit nejake pekne veci, co jeho do toho, co robis so svojimi peniazmi, ved o tom ani nemusi vediet, ze si na nakupoch, tak pekne vybehni do mesta a uzi si to... a hlavne ti radim ten rozvod...

monika111111111

vies moja,ukaz mu,ze nie len on moze chodit von super obleceny..na tvojom mieste by som isla na nakupy,ku kadernicke,kozmeticke...narocky,aby sa spamatal a uvedomil si aku ma peknu manzelku...a povedala by som mu,ze idem do kina s kamaratkami..neverim,ze ziadnu nemas..aj keby si nemala,tak by som tam isla sama...a ked mas kamosky,ale fakt dobre kamosky..tak sa s nimi vyber vonku..mozno potom sa vzchopi..a ked ani potom nie,tak nie je ten pravy pre teba..ten prava si na teba este len caka...tak ziadne zle myslienky,tym nic neporiesis,ale absolutne nic..pozri sa ludia su chori,brutalne chori,ide im o zivot a dokazu sa tesit..tak aj ty nezufaj..hlavu hore...

anonym01

A ked sa s nim rozvediem tak co potom?Mame spolu pozicku na 25rokov na dom ked sme ho kupovali,daliu na okna,to mame na 10rokov.Kam potom pojdem byvat?Nemam ist kam.

anonym01

Moznoze bola chyba,ze sme sa asi skoro brali.Zobrali sme sa pred 3.rokmi.ON bude mat 25r.a ja budem mat 24r.Deti este nemame.Moznoze sa este nevuburil.A ked mu poviem,aby sme si pozreli niekedy nasu svadbu aby sme sa na tom zasmiali aky sme boli,tak povie,ze jeho nezajimaju take somariny.A vzdy sa na tom pohadame.Ja vzdy ustupim,aby bola dobre v domacnosti a on sa raduje ze on ma pravdu.Ja sa nerada hadam.