Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menopauza - strach,búšenie srdca

Príspevok v téme: Menopauza - strach,búšenie srdca
alexa 123

Odkedy som vstúpila do obdobia menopauzy som veľmi nepokojná, nevyrovnaná, mám obavy zo všetkého, búšenie srdca. Skúšala som tabletky Lexotanil v Rakúsku - cítila som dobré účinky, nebola som ospalá, bola som vyrovnaná. Skúšala som Frontin, Lexaurin - ale žiaľ po obidvoch nastupuje únava ospalosť. Vedel by mi niekto nejaký liek poradiť? Lexotanil u nás nie je dostupný

Biela.Kobra

Rieš to so svojím gynekológom. Ja som brala rok Klimonorm, cítila som sa veľmi dobre, plná energie, dobre som spávala, ale vyskytli sa kontraindikácie nesúvisiace s tým, tak som ho musela prestať brať. Je pravdepodobné, že keď kontraindikácie pominú, začnem s ním zasa.

syndiluca

Dobry den,

pri takychto problemoch sa najprv skuste zamerat na prirodnu medicinu. Neurol alebo frontin su indikovane na spanie a na ukludnenie, no ospala pri nich budete stale.

Skuste caj Klimakterin, ktory dostanete v lekarni, alebo ako bolo uvedene v predchadzajucich prispevkoch, vyzivove doplnky, napr Minapent. Existuju aj pripravky, ktore obsahuju prirodne estrogeny zo soje.

mmooly

Je veľa prípravkov a ja už mám niečo naštudované.. hmm..len každému zaberie iné, nie je na to univerzálny prípravok. Ja som skúsila minapent a bola som celkom spokojná, zabral .. nie som ešte celkom v prechode, takže som ho prestala brať. Beriem magnézium, vitamíny, pijem ženský čaj z lekárne a tiež mám sem-tam divné pocity, búšenie srdca , úzkosti a strachy.. zatiaľ je to zvládnuteľné. SKús najskôr také prírodné veci, nadopuj sa vitamínmi, minerálmi a uvidíš či to pomôže.. vždy môžeš siahnuť po silnejších, ale chemických prípravkoch.

poznameto

treba nabehnut k ženskému lekárovi, dať si spraviť hormonálny profil a ak treba a nie je iná možnosť tak prijať hormonálnu substitučnú liečbu - mne pomohla a od prvej tabletky som znova kompletný človek.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menopauza - strach,búšenie srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk