Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazyk

Príspevok v téme: Jazyk
JASojda

Dobrý večer... viem, že asi takéto veci sa tu neriešia.. no potrebujem poradiť.. idem na strednú školu, a na výber mám nemčinu a ruštinu.. sama bez rozmýšľania som si vybrala ruštinu.. no po dnešnom rozhovore s našimi, som začala ľutovať.. aj keď ruština je ľahšia, neviem, či v budúcnosti ju využijem, napr. na nájdenie práce.. Aký je váš názor? Ktorý jazyk využijem viac? Ďakujem veľmi pekne!

jsdjzhe

nemcina je pomerne dost narocna , takze je lepsie ju studovat v skole zadarmo a popripade si doplatit za doucko.. zase rustinu zvladnes na kurzoch

sad2

ja by som na tvojom mieste bral urcite Nemcinu, ved tu vyuzijes vsade v okolitych krajinach, a ak si pozries nemecke alebo rakuske platy tak nemcinu sa v Europe urcite oplati vediet viac ako Rusky jazyk..
chod s aopytat este raz ci sa to neda zmenit, ak ta viac laka nemcina..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazyk - Fórum - ZDRAVIE.sk