Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechuť partnerky

sweater*

ja nikoho nechcem urazit. ved rob ako myslis, ja uz som stihol odkukat ako to funguje v manzelstve, tak ze by som premyslal nad niecim takym ako je svadba, nikdy... sak to je trest pre oboch, a naco sa zbytocne a este aj sam seba trestat? pretoze to je zvyk brat sa? dakujem, neprosim taky zvyk

Michal99

sweater

My sme sexovali všade i 10x denne pred svadbou a po svadbe ani nehovorím,no postupne to uberá samo,teraz sa smeješ a urážaš,no postupne to pochopíš,je je to životom a ubudanim er.hormonov...je to tak a nič s tým nespravíš. Ženy toho maju veľ,su často unavené ak muž ničím nepomôže v domácnosti a ešte večer mať sex? Pozri sa na svoju ženu,čo všetko spraví,pokial si Ty prečítaš časopis..pranie,varenie,upratovanie,riady,praca s deťmi,učenie,je moc rada ak stihne nejaký film o 20hod a to ešte často dovára jedlo.čo také robíš Ty okrem myslenia na sex? Ubohé!! Vži sa do života ženy,ver že z 10-tich by chcelo byť 8 žien mužom.
Asi tolko!!!

sweater*

vyho... dufam ze takej teorie sa drzis cely zivot, drzat hubu a krok, nic neriesit potlacat sam seba a byt spokojny aj s tym ho*nom co sa pripletie do zivota ze ano? sad20 spytaj sa frajerky preco nema chut na sex, ale tym sposobom nech to nehape ako nutenie, tym stylom ze ju budes furt otravovat ona ti konecne da a ty s usmevom odydes, skus ju vypocut ozaj ju mozno cosi trapi, povypravaj sa s nou. ze ty by si na nu najradsej skocil jak lev na gazelu a nechapes preco ona nechce :)

Vyho....

Kolko máš rokov Bobe? Ak budeš mať 48,tak budeš moc rád ak sa bude chcieť milovať 1x za mesiac,či 2mesiace.Buď sokojný a radšej neprovokuj a vyhoň si ho!!!

Blondula

nema nejaky "gynekologicky" problem ?? stereotyp v lete sa da lahko riesit...mozte robit cokolvek a kdekolvek... chodte na picknick niekde do prirody,mozno pride na ine myslienky...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechuť partnerky - Fórum - ZDRAVIE.sk