Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoka skola bez prijimacich pohovorov

sweater*

boze moj take zabite roky zivota... keby to potrebovala aspon k robote, ze musi mat barsaky titul aby si udrzala miesto alebo aby mohla postupit, takto to funguje na kope pozicii (troska debilny system). ale len takto premarnit tolko casu a zbytocne nervov... jezkove oci :).

0vecka

2 wreck j si mal povedat ze to bolo externe... lebo fakt tieto skoly ak tam chodis a mas trosku casu tak to musis spravit...

wreck

fuck of, eubu som len tak skusal, externe, popri praci. predtym som chodil na denne na fei stu, ale tam som akosi intelektualne nestacil - nemam hlavu na exaktne vedy. :)

ukazalo sa, ze nie som spravny typ do skolskych lavic, tak som sa na to jedneho dna celoplosne vybodol. uz aj stredna mi robila nervy kolkokrat a nevedel som sa dockat az z nej budem von. ale aspon tu maturitu som dal na 1,1,2,3. :)

ja som bol vzdy viac praktik, nez teoretik, takze som isiel pracovat hned ako sa dalo a zostal som pri tom uz nejakych 12 rokov. zatial som to nelutoval ani jedinu sekundu.

napriek vsetkemu, ked na to niekto ma povahu, chut, tuzi po tom, kvoli sebe ci niekomu inemu, alebo je to pren nejako inak nevyhnutne (medicina), urcite tomu treba tie roky obetovat. len naozaj nie kazdy na to ma a potom sa obcas na pohovoroch stretnem s uplnymi zufalcami bez fantazie a invencie, ktori su v realnom svete vlastne nepouzitelni a neprinasaju tu hodnotu, ktoru im prave vs ma pomoct vybudovat.

fuck of

wreck - no tak ja sa chystám na školu.. viac menej tiež z titulu, ak budem mat taketo nervy z nej...tak budem mať v p...i...

a teraz si si zrobil daku vyšku, či si sa na to vybodol a máš len maturu???

sad2

ak sestra nema uprimny zaujem o VS,tak je to velmi zbytocne nutit ju do toho, strati 5 rokov zivota studovanim niecoho co ju vobec nebude zaujimat..
a mat titul v dnesnej dobe uz pomaly nic neznamena.. (kazdy rok su tisicky a tisicky absolventov VS na urade prace bez roboty..)

wreck

0vecka, veru nie. ako hovorim, mal som na to uplne sialene nervy. nechcel som to. ta skola ma srala. len som sa snazil vyhnut zvs. z vlastnej vole by som na nu nikdy nesiel.

wreck

ak nema chut, aj tak nevydrzi. na vs mas plno predmetov, ktore ta nebavia a musis cez ne prejst. ver mi, ze viem o com hovorim. pobudol som par semestrov na fhi euba, ale mal som na to take neskutocne nervy, ze som s tym musel skoncit v zaujme zachovania vlastneho dusevneho zdravia.

a to sa o euba hovori, ze ju skonci kazdy, koho neprejde elektricka. NIE JE to pravda. sestra nech nejde do skoly radsej vobec, ak to ma byt z donutenia. iba zbytocne strati cas.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoka skola bez prijimacich pohovorov - Fórum - ZDRAVIE.sk