AKUPUNKTURA,POMOZE MYSLITE???

Príspevok v téme: AKUPUNKTURA,POMOZE MYSLITE???
marcia

AHOJTE VIETE MI NIEKTO POVEDAT AKO PREBIEHA VYSETRENIE U DOKTORA CO SA ZAOBERA CINSKOU MEDICINOU A ROBI AKUPUNKTURU?LEBO SA CHYSTAM KU TAKEMU A MA MI TO POMOCT NA KLBY.mAM LEN 28 ROKOV A TAKETO PROBLEMY UZ SKORO DESAT ROKOV.NAPISTE MI PROSIM VAS AKO SA ROBI TA AKUPUNKTURA A CI TO UZ NIEKOMU POMOHLO NA BOLESTI KLBOV,MAM VRAJ ARTRITIDU.dAKUJEM PEKNE,PAPA

marcia

m Janik; Janik ale vsak to pisu vsade kam pozriem na nete,a aj moj doktor mi to povedal,sice povedal ze su pripady co sa zazracne zrazu vyliecili ale mne sa to vratilo s kolenom.A najnovsie ma boleli po zapale obliciek aj ine casti,ramena ale uz prestali chvalabohu!!Bola som na dne ze sa to zhorsuje a prechadza aj na ine casti tela.Musim si zaklopat ale uz sa mi to ustalilo!!Klop Klop:)Ale aj tak koleno sa mi vracia po zatazi a nabieha tam aj voda ktoru treba raz za cas vyberat.Ale nechapem jedno,vraj artritida postihuje viac klbov a ja mam problemy len s tym kolenom,doktor to tiez nechape,niekedy pochybujem ze mam dobre urcenu diagnozu!Niekde v kutiku duse sa uistujem a nahovaram ze to nie je ta reumatoidna artritida a ze ak to ma ostat pri kolene nech ostane ale nech to nejde dalej.Mas s tym nejake skusenosti?Rada si s tebou o tom popisem,ak mi mozes pomoct,Dakujem za tvoje odpovede,papa

marcia

IvanBa:dakujem ale tuto stranku mam us davnejsie prstudovanu,len som chcela vediet ci tu nema niekto nejake overene sposoby liecena,aj ked viem ze je to nevyliecitelne,ale ja sa urcite nevzdavam:)Kedze tam nic o liecbe nie je popisane.

marcia

tak co mam teda robit?To mi nikto neporadi co nato?co mam jest aby sa to nezhorsovalo?Proste aku stravu uprednostnovat,musi mi predsa nieco pomoct.

sys

marcia, reumatoidna artritida je systemove ochorenie, nehladaj ciastkove riesenie.
v hre je imunitny system, traviaci trakt, hormonolany system...
jedna-dve veci urcite to nevyriesia, aj ked mozu pomoct pri ulave.