Urazil vas uz vas partner/partnerka?

Leela333

Hm...nechcela by som UŽ mať vzťah, v ktorom si nadávame, večne sa hádame, nebavíme sa spolu niekoľko dní, a potom sa tá hádka za ďalších pár dní rieši. Veď to človeka úplne vyšťaví takýto vzťah.

macik

ludia,naco si takto hrozne nadavate ?:( ved predsa tam kde je laska ,porozumenie a sulad dusi,tak by si ludia nemali takto nadavat ...:( aspon teda js si myslim ..v zivote by som nepovedala partnerovi,ktoreho milujem,ze ty kkt....alebo tak to mi proste nejde ..lebo ho lubim ..nejde to..
a myslim si,ze clovek,ktory ma zdravy normalny a slusny vztah,tak si nanadava s druhym,tot moj nazor

hrhrhr

no to poznám hadky koli tomu, ze ja dakam idem..som v noci prec..a potom pridem rano a dlho spim..mam vypnuty telefon - chcem sa vyspat..D:D:D:

a on sa mi nemoze dovolat a ked mu rozospata zdvihnem- ze ako co, co je??? tak zacne jebat do mna ako chora vrana..ze co nedviham a pod..a ptm sa aj dva dni nebavime..a dalsi tyzden sa to riesi.a to len preto..ze sa baa..ci som mu v meste daco nezrobila. a pri tom ja som verna..lubim len jeho..

zuzanka555

hrhrhr
si mala počuť ako sme sa dnes hádali....ochhhh to bolo...boli tam aj vyhrážky z mojej strany že pôjdem dnes na diskotéku,to sme si volali....a on že dneškajsim dnom spolu končíme...asi o 15minút mi zavolal a sa opravdlnil zato čo hovoril ja jemu taktiež a nakonec sme si hovorili do 22.30 a to len preto lebo sa bál že pôjdem na tu diskotéku :))

Sejla

hrhrhr - Prečo! sakra niekto hovorí veci, ktoré tak nemyslí? To už slová nemaú žiadnu váhu? Nemyslíte si ľudia, že keď budete hovoriť neplatné veci, že vás niekto bude kurna vo vašom debilnom živote brať vážne? A ako sa budete cítiť, keď niečo budete myslieť vážne, ale nikto vám nebude veriť? Čo je to za blbú mentalitu? Prepáčte, že vás odsudzujem, ja to tak nemyslím

pan d.

Vsak, co sa cudujeme, ked sme podla Darwina vznikli z opic:D Ked na seba zacneme aj plut, tak sa od nich lisime len ludskou recou a mensim ochlpenim.

hrhrhr

macik - ako mi poradila Zuzanka 555 - on to tak nemysli, a aj ja mu to niekdy poviem..asi som to prve zacala..s tym zdochni..

ale nemyslim to tak urcite..a ani on...ale boli to no..

anjelik

Hrhr a ostatné, ktoré nechápete a bolia a ubližujú vám nadávky. Stačí ovládať a poznať konštrukciu ľudskej duše ako nositeľky emócií a budete vidieť, že hnev je emócia, ktorá, keď sa v tele objaví, sa začne rozpínať a tlačiť a je fyzicky nutné, ak teda nechceš, aby ťa *rozšklblo* sa jej zbaviť a najlepšie udrieť na toho najbližšieho a to veľmi zaručeným a osvedčeným spôsobom a to cez nadávky a urážky. ;o)) Ako vraví Lost, je to tak typické pre človeka (+1 bod ;o) )
Tak ak teda nechcete trpieť, skúste sa zamyslieť, čo sa vás vlastne dotýka...či tie štyri písmenka slova *p...* alebo je to niečo vo vás, čo sa prebudí a zaktivizuje a vy sa s tým stotožníte a začnete uvažovať...ako je to možné, prečo mi tak vraví??...atď. Ak ma niekto uráža, musím sa uraziť a musím reagovať??? Alebo sa radšej zamyslím a zostanem pokojná a spokojná a vidím jasne , že je to iba slabosť, čo na mňa útočí a ak mám toho človeka rada, tak mu to odpustím, lebo rozumiem, prečo to robí ??? Alebo si zvolím cestu...tak keď ja som toto, tak ty si TOTO a to je to pravé??? Vzduch nabitý hnusnými obrazmi a slovami a to je skutočná, emóciami iskriaca vášeň a láska??? Pochopenie??? Kto do teba kameňom, ty do neho chlebom..ale vhodné je,aby bol aspoň 4-dňový, že??? ;o))