Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koľko sa vám podarilo zhodiť?

Terka777

asi okolo 10kg s tym ze som nejedla chleba biely, nejedla som po 17:00 a zacala som behat.. a samozrejme trochu sa ovladat v jedeni :D baby chcem vam nieco povedat ak chcete schudnut v zivote nekusajte ziadne dvoj-troj dnove a ine diety bo ja som raz jednu skusila a pribrala som to potom naspet +3kg!! uz v zivote to nespravim.

Maoam

Snehuliatko, no ja som za rok dala dole 9kg s tym, ze som vlastne z toho roka len par mesiacov mohla cvicit. Takze nebyt toho, som v cieli uz davno :D. Podla toho, ako teraz vyzeram a ako sa citim, si myslim, ze take 3kg by este mohli ist dolu a potom to bude OK :D. Ja mam taku telesnu konstrukciu, ze ked mam 55kg, vyzeram na 52 :D, mam sumernu postavu aj dost svalstva, ktore je tazsie, takze vyzeram na menej, ako mam :D.
Kebyze mam tvoju vahu, tak vyzeram anorekticky, ale to zavisi fakt od toho, aku mame telesnu konstrukciu. Kazdy vyzera s tou istou vahou uplne inak.

Presne, bez diet to ide najlepsie.!

snehuliatko

hlavne sama musíš vedieť, kedy sa budeš dostatočne páčiť sama sebe a potom už si len tú váhu udržiavať, mne teraz vravia aby som pribrala ale ja sa len v duchu zasmejem že prečo by som to robila keď sa teraz páčim hlavne sama sebe a priateľovi sa páčim tiež tak čo mi viac treba?:) a poviem ti myslela som si že to bude ťažšie si váhu potom udržať, ale opak je pravdou za ten čas si aj moje telo už zvyklo na inú životosprávu takže je to all right ;) a hlavne nezhodila som to za mesiac ani dva ale minimálne polroka driny to bolo..
tak aj ja tebe držím palce nech to ešte dotiahneš tak ako chceš :) a my dve sme jasným príkladom, že schudnúť sa dá aj zdravo a bez drastických diét a hlavne bez toho zlého jo-jo efektu :)

Maoam

Snehuliatko: si velmi rozumna, super! :DD tesim sa spolu s tebou

mne sa zadarilo na 165/54 a este chcem ist nizsie,a le uz len trocha, potom to bude este lepsie :D

a tiez uplne bez diet, len som presla na zdravsi styl celkovo

snehuliatko

hlavne žiadne DIETY tfuj :D začala som sa hýbať, chodiť behať minimálne tak 3-4x do týždňa, niekedy aj viac pokial mi to čas dovolí, najem sa vždy do sýtosti ale nikdy neprežeriem a pred každým jedlom sa snažím vypiť 1-2poháre nemusí to byť len čistá voda ja pijem uplne všetko a všetky sladené žbrndy :D takisto si doprajem sladké hocikedy kedy mám chuť (minule som zjedla celú čokoládu milku sama asi za 10minut a cítila som sa úžasne :D))..no a ešte jediné čo robím je že nejem po 17:00 ale pijem vačšinou vodu s malinovým sirupom od starkej :D toho nadžubem do pollitráku a cucám slamkou pomaly pretože čistú vodu mám síce rada, ale keby som po piatej nič nejedla a pila len suchú vodu tak by som asi dostala vlčí hlad a ten fajný sirup ma vie aj dostatočne zasýtiť aby sa to nestalo :))) aaa ešte som zabudla dodať že cvičím aj doma zo začiatku to boli cviky na nohy brucho a zadok a teraz už sú to len cviky na brucho :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koľko sa vám podarilo zhodiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk